Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zmartwiona1107

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Cześć 🙂 mam pytanie odnośnie antykoncepcji, oczywiście proszę o zbędne komentarze tylko pomocne,typ że jak ja mogę takich rzeczy nie wiedzieć... nie potrzebuje, otóż od 2 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne z tym że przez Panią w aptece która nie poinformowała mnie że jak zamieni opakowanie na mniejsze to recepta jest nie ważna miałam przerwę 10 dni nie 7 😒😒 teraz moje pytanie ile bezpiecznie muszę brać tabletki aby zaczęły działać?bo położna mówi że najlepiej wcale się nie kochać aż przez miesiąc... ostatnio kochaliśmy się z mężem ale z prezerwatywą i według moich obliczeń dni niepłodne... kiedy mogę bez dodatkowych zabezpieczeń?? tydzień wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie tabletki bierzesz. Przeczytaj ulotkę, tam będzie dokładnie napisane. Niektóre tabletki działają już po tygodniu stosowania, a inne pod dłuższym czasie. Możesz też zasięgnąć szybkiej rady u lekarzy online. Korzystałam z porad Telemedika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radziła jak koleżanka, poczytać ulotkę, wszystko powinno tam być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, ulotka to podstawa. Na razie możecie z mechanicznym zabezpieczeniem dla pewności. Prezerwatywa lub diafragma dopochwowa (ja używam Caya)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przy tabletkach i niejasnych sytuacjach zawsze sprawdzałam sobie czy owulacja nie wróciła miałam tester ze śliny wraz z aplikacją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×