Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cytrus096

uczucie

Polecane posty

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
36 minut temu, cytrus096 napisał:

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Jak długo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
6 minut temu, cytrus096 napisał:

Ale co długo? 

znasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pari napisał:

znasz go?

Znamy się ponad rok, od ponad 4 miesięcy się spotykamy, całe życie człowiek się poznaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cytrus096 napisał:

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Najlepiej powiedz mu prosto z mostu ze jesteś nim zainteresowana. Kto nie ryzykuje nie pije szampana, lepiej spróbować niż potem żałować ze mogło być inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

No, ale chyba tak nie wprost. Prosto z mostu, to kark można sobie złamać (w tym przypadku serce)🙂 Musi, musi być na około tak, żeby to on się zdeklarował, jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pari napisał:

No, ale chyba tak nie wprost. Prosto z mostu, to kark można sobie złamać (w tym przypadku serce)🙂 Musi, musi być na około tak, żeby to on się zdeklarował, jak już.

Dokładnie. Ułatwić mu to jak tylko możliwe a nie wychodzić na ślepo z deklaracjami. Niech poczuje się pewnie, a wtedy powinien sam to zrobić jeżeli mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×