Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulak70

Pisarze na portalach randkowych

Polecane posty

Miesiąc temu za namową koleżanki założyłam konta na badoo i sympatii. Nie nastawiałam się na nic. Uznałam, że nawet jak nie poznam nikogo na dłużej to przynajmniej zacznę w końcu chodzić na randki i spędzę miło czas. Tymczasem okazało się, że 90 % Panów chce po prostu popisać, albo porozmawiać przez komunikatory. Są chętni rozmawiać na różne tematy, żartować, ale tylko online. Nie wiem z czego to wynika, ale jak dla mnie to strata czasu.  Z tego powodu od kilku dni przestałam nawet tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paulak70 napisał:

Miesiąc temu za namową koleżanki założyłam konta na badoo i sympatii. Nie nastawiałam się na nic. Uznałam, że nawet jak nie poznam nikogo na dłużej to przynajmniej zacznę w końcu chodzić na randki i spędzę miło czas. Tymczasem okazało się, że 90 % Panów chce po prostu popisać, albo porozmawiać przez komunikatory. Są chętni rozmawiać na różne tematy, żartować, ale tylko online. Nie wiem z czego to wynika, ale jak dla mnie to strata czasu.  Z tego powodu od kilku dni przestałam nawet tam zaglądać.

A TY masz 50 czy 70lat?, z całym szacunkiem się pytam.

I w jakim wieku byli Ci, co chcieli tylko rozmawiać,
A w jakim wieku było te 10% tych co nie chciało tylko rozmawiać?

 

Bo ja rozumiem, że z 18latką, to każdy chciałby się spotkać, nawet z 30latką.
Z 45latką pewnie już tak z 50%.

Ale mam wrażenie, że z 50latką to już dużo będzie chciało tylko rozmawiać.

I to dotyczy zarówno 70latków, jak i 30latków.

 

Ja tutaj nie staram się być ani złośliwy, ani uszczypliwy, żeby było jasne.

 

Choć powinienem dodać, że podobno nie jeden portal zatrudnia pisarzy.
No i tam się płaci za dostęp do portalu.
No i faceci piszą z gorącymi napalonymi laskami, ale nigdy nie dochodzi do spotkania.
Bo rozmawiają tylko z pracownicami.
No i podobnie choć trochę starszym kobietom mogą zrobić.

Że facet zakochany, ale nie chce się spotkać.
Chodzi tylko o to, by portal miał kasę, za kolejny miesiąc by użytkowniczka mogła wymieniać się wiadomościami.

A Ci ludzie zatrudnieni na portalu to mogą być Ukraińcy, Białorusini lub Litwini, co to polski też znają.
Mało tego jak kobity znają obcy język, to mogą zatrudnić hindusów czy chińczyków by pisali po angielsku niesamowicie romantyczne historie.

Edytowano przez Misiek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Straszne. Dlatego jeden dzień pisania i spotkanie. Jak nie, to nie i następny😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pari napisał:

Straszne. Dlatego jeden dzień pisania i spotkanie. Jak nie, to nie i następny😄

Poza tym mam wrażenie, że niektórzy (na pewno nie wszyscy) trolle byli zatrudnieni przez służby.
I np na tym portalu wnerwiali anonimowych ludzi, by założyli konto, by łatwiej im się żyło służbom i śledziło ludzi.

 

A Ci faceci i kobiety oprócz pisania niesamowicie romantycznych lub erotycznych historii to potrafią także zdjęcia wysyłać.

Zawsze znajdą jakieś by dopasować.

 

Ja wiem, niektórym nie chce się wierzyć.
Ale wbrew pozorom to i tak dużo łatwiejsza iluzja, niż zrobienie kablówki z 200toma kanałami 24h na dobę, albo netflix za 14zł od ekranu i w 4k.

 

Tutaj tych scenariuszy i zdjęć będzie dużo dużo mniej potrzebnych.

Nie trzeba kamer 4k,  zdjęcia można trzaskać z domu, lub od wynajętych modeli, albo ściągnięte gdzieś z czeluści chińskiego lub hinduskiego neta

A iluzja będzie większa, lecz tylko w mózgu

Edytowano przez Misiek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realnie życie nie istnieje, wszystko dzieje się w cyberprzestrzeni i pora to zrozumieć. Miłości, związki, małżeństwa i nawet dzieci są w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A iluzja będzie większa, lecz tylko w mózgu czytającego.

Ja się lałem z kolegi z politechniki, co to mówił, że gadała z nim jakaś strasznie głupia dziewczyna na gadu, a on gadał pewnie z Botem, a jako student politechniki nie odpalił na nią nawet testu Turinga.

 

Trzeba być na baczności, bo jak tam w tych zdjęciach chociaż coś nie pasuje, znaczy, osoba nie gada z wami, to znaczy może być Botem AI.

Pamiętajcie te płatne portale to większy biznes niż kablówki, netflixy, telewizje publiczne

I oni mogą wam znaleźć 200 wirtualnych gaduł, romantyków, napalonych lasek

 

Ostatnio nawet AI generuje zdjęcia z niebytu, ludzi którzy nigdy nie istnieli, i wystarczy tylko 25-120 takich zdjęć na sekundę i można filmy robić, aktorów wtedy nie potrzeba, wystarczy scenarzystów.

 

Przedstawiam Boty AI:

thispersondoesnotexist
kropka
com

Słodkie i przystojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
12 minut temu, Misiek_ napisał:

Poza tym mam wrażenie, że niektórzy (na pewno nie wszyscy) trolle byli zatrudnieni przez służby.
I np na tym portalu wnerwiali anonimowych ludzi, by założyli konto, by łatwiej im się żyło służbom i śledziło ludzi.

 

A Ci faceci i kobiety oprócz pisania niesamowicie romantycznych lub erotycznych historii to potrafią także zdjęcia wysyłać.

Zawsze znajdą jakieś by dopasować.

 

Ja wiem, niektórym nie chce się wierzyć.
Ale wbrew pozorom to i tak dużo łatwiejsza iluzja, niż zrobienie kablówki z 200toma kanałami 24h na dobę, albo netflix za 14zł od ekranu i w 4k.

 

Tutaj tych scenariuszy i zdjęć będzie dużo dużo mniej potrzebnych.

Nie trzeba kamer 4k,  zdjęcia można trzaskać z domu, lub od wynajętych modeli, albo ściągnięte gdzieś z czeluści chińskiego lub hinduskiego neta

A iluzja będzie większa, lecz tylko w mózgu

Wierzę ci🙂 Jest to wiara granicząca z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×