Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DamianK

Samotność

Polecane posty

Ja też bym chciała poznać odpowiedź na to pytanie, jak można kogoś poznać..

Tylko najgorszej jak ktoś się tyle razy zawiódł że ciężko komuś zaufać albo się otworzyć 🤔☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Tonia11 napisał:

Ja też bym chciała poznać odpowiedź na to pytanie, jak można kogoś poznać..

Tylko najgorszej jak ktoś się tyle razy zawiódł że ciężko komuś zaufać albo się otworzyć 🤔☹️

Hej,

 

A ile  masz lat i gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
15 minut temu, KLAUN96 napisał:

Pari- W sumie...Przyjaciolke mozna zawsze miec :),I uwcale sie TB Nie dziwie ze bylas w szoku...Wiadomo ze sie boisz o Nia (+ Niepelnosprawnosc), warto Go poznac osobiscie i potem zdecydowac o wyjezdzie...Jesli mg zapytac...: Corka do jakiej szkoly chodzi i czy idzie na studia? Na studiach kogos Pozna Napewno 🙂

Teraz zdała do drugiej liceum. Jak zdoła zdać maturę, to pewnie na studia pójdzie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 20:15, DamianK napisał:

Hej,

 

A ile  masz lat i gdzie mieszkasz?

27 lat i mieszkam w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trójkę przyjaciół. Spotykam się z nimi pewnie z dwa razy w miesiącu, bo gdy proponuję spotkanie, są na nie, więc też się nudzę sama.

Jak znaleźć znajomych to ja nie wiem, mieszkam w małym nieciekawym miasteczku. Napewno musisz się gdzieś pokazać, bo nikt do domu przez okno Ci nie wejdzie. Impreza? Park? Siłownia? Zapisać się na jakieś aktywności prowadzone w twoim mieście?

Wakacje się zaczęły, skoro mam Ci jeszcze coś poradzić coś to zajmij się czymś ciekawym, oczyść głowę z negatywnych myśli (samotność naprawdę potrafi dokuczyć). Sport, wieczorna przejażdżka rowerem, spacer nad rzeką? Jeśli jesteś bardziej bierny niż aktywny to może książka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×