Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kiara183628

Mój chłopak wozi codziennie koleżankę swojej mamy!!

Polecane posty

Witam. Nie mam komu się wyżalić więc turaj się muszę wyżalić. Mój problem polega na tym, że mój chłopak codziennie wozi koleżankę swojej mamy. Jestem z nim 4 lata, mam dość tego. Jak wiezie swoją mamę do pracy bo ma zawsze na 14 to przed 14 zawsze dzowni jej koleżanka czy może się zabrać z nimi po drodze (jezdzi ona tylko do sklepu po alkohol), mało tego nie mam prawa się w sumie odezwać, mój chłopak nie widzi widzę żadnego problemu bo mówi i tak jadę po drodze to ja wezmę, mam dość serdecznie już tego to sie dzieje już od ponad miesiąca, dzień w dzień dzowni do jego mamusi i się pyta czy może jechać z nimi a jego mama  że tak, mało tego ona jest w mieście co dzień bo wraca po 13 z pracy to nie może do jasnej cholerny kupić sobie alkohol jak wraca z roboty tylko specjalnie dzonwi jak mój chlopak wiezie swoją mamę, rozmawiałam z nim wiele razy o tym on wciąż nie widzi w tym problemu a ja tak, nie podoba mi się to, w końcu żena jest i też mam wkoncu coś do powiedzenia, ostatnio była sytuacja jak gotowałam obiad to powiedziałam jego mamie że nie jedzie ona i żeby nie odbierała telefonu a ona odebrała i wzięli ja po drodze, mało tego jak kiedyś jechałam. Z nimi to mój chłopak kazał mi usiasc na tył a ona na przodzie siedziała, przepraszam ale jak to wygląda to chyba dziewxzyna powinna na przodzie siedzieć z chłopakiem a nie, czuję się jak koleżanka  anie jak jego dziewczyna, kloce się z nim o to żeby odezwał się wkoncu do swojej matki że ja sobie tego nie życzę. Poradźcie mi coś. Co byście zrobili na moim miejscu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×