Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
asiutka99

Szkoda,że nie ma

Polecane posty

Obecnie jestem niezle wykonczony polazlbym gdzies ale nogi mnie bola ;d.

Nie mam nawet sily sie rozebrac ;d

Najcetniej to bym lazil od rana do nocy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedlbym sobie po jakis alkohol ale nie mam sily z fotela wstac a co dopiero isc do sklepu ja pieerdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Zerwany napisał:

Poszedlbym sobie po jakis alkohol ale nie mam sily z fotela wstac a co dopiero isc do sklepu ja pieerdole

Jesteś akicholikiem?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, asiutka99 napisał:

A Ty dostawałeś lanie?. Dostałeś kiedyś pasem. 

Tak dostawałem nawet wy... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pije zeby zapomniec o Pannie Vikernes

obecnie mnie tak lydki bola, ze masakra jakas... Czuje od piszczela mnie wszystko napieerdala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kato napisał:

Tak dostawałem nawet wy... 😁

No to wiesz,że takie lanie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, asiutka99 napisał:

No to wiesz,że takie lanie boli

ja chcialbym kobiete, ktora lała by mnie pejczem albo biczem po dópie

haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak anulek pisała moonowi na kafe ze kocha go nad życie i nawet śmierć ich nie rozlaczy. Niezle piguly musi Panna Vikernes lykac na głowę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2020 o 20:22, Kato napisał:

Miałeś cyniKfmw i cyniKiem pozostaniesz tu do śmierci, bo pewno przez kolejne lata będziesz tu jęczał o Annie Vikernes 

No jednak obiawiam sie, ze jednak bede jeczal kilka lat o Annie Vikernes :((((

Bo ja tez kocham metal, a ona mnie olala i skreslila przez jakas drobnostke albo przez man of the moona :((((((((((

A ona byla jedyna dziewczyna jaka kiedykolwiek spotkalem, ktorej podoba sie najlepsza muzyka :((((... I ja juz nigdy takiej nie spotkam w zyciu :((. A Anna Vikernes wie jak brzmi najlepsza

I dlatego mi przykro, przejeebalem sobie u takiej dziewczyny szanse, a pisala mi ze juz mam kolezanke od muzyki, a ona w ogole mnie nie chce znac nic :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym ja kiedykolwiek spotkal to ukleknalbym przed nia i sie poplakal :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio codziennie sobie wyobrazam gdy ide spac ze przytulam sie do Panny Vikernes i zasypiam obok niej i tak mi dobrze.

Ze gdybym obok niej byl naprawde to chyba mialbym orgazm na sam jej widok, a co tu dopiero mowic o dotyku i zapachu.... :(((((((

W sumie tylko Panna Vikernes mi sie w zyciu nie udalo, zjeebalem sprawe na maxa :(. Czuje sie winny tego co sie stalo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham metal i nie jem miesa jak Ania, i jestesmy w tym samym jednakowym wieku, i dlaczego tak to chojowo wyszlo ja pieerdole ja w koncu sie chyba zabije

W taka depresje popadne z powodu Ani, ze w koncu pojde nad jezioro gdzies gdzie zimna woda wezme alkohol i ostry noz i sie najeebie i sobie zyly podetne bo ja dluzej nie wytrzymam bez niej

W koncu mi cierpliwosc sie skonczy i pikawa pieerdolnie, bo ja juz tyle lat blagam ja by do mnie napisala, ale ja dla niej nie istnieje w ogole ;( Nie ma jej dla mnie ;(

W koncu sie zajeebie, bo ja 25 lat i prawiczek, zabije sie. Nie bedzie ksiedza tylko samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×