Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amelia

dziwna wydzielina. Pomocy kobitki:(

Polecane posty

od bardzo długiego juz czasu, nawet bym powiedziała ze odkad dostałam okresu z mojej pochwy wydziela się wydzielina. jest ona straaasznie lepka, gęsta i bialawo-żółtawa, częściej jednak żółta. czytałam duzo juz o uplawach jednak nic mnie nie boli, a zapach ma kwaśny. jest to dla mnie uciążliwe, ponieważ bez wkładki higienicznej nie moge się ruszyc z domu. mam 17-za niedługo 18 lat wiec ciągnie się to od jakiś 6 lat.. nie wiem czy jest to normalne, bardzo zalezy mi na waszych odpowiedziach. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ci na odpowiedziach, ale prawda jest taka, że z takimi sprawami trzeba iść do ginekologa, który określi przyczynę. Może być tak, że nie jest to normalne, a może okazać się, że jest w porządku. Cykle masz regularne? Może powinnaś obserwować. Niedawno fajny produkt o obserwacji ze śliny się pojawił afrodyta smart. Łączy się z zainstalowaną na smartfonie darmową aplikacją. Takie domowe sprawdzanie cyklu też ułatwia sprawę na wizycie u ginekologa, bo nie znając pacjentki, specjalista ma jakiś wstępny wgląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś antykoncepcja jednoskładnikowa byc pomogła. Idź do ginekologa i zapytaj. Albo taka Twoja uroda poprostu. Ja bez wkladki nie wychodzę z domu nigdy bo tez tak mam i to bez względu na to czy biore tabletki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do lekarza, bo to jakaś infekcja, może partner cię zaraża? pomyśl nad inną antykoncepcją bo to może nawracać, ja pogę podpowiedzieć ci że diafragmą caya się sprawdza, ale wypróbuj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×