Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwia 94

Obfite miesiączki

Polecane posty

Witam, czy to normalne że moje miesiączki są tak obfite? Już tłumaczę... Od ponad 8moesiecy mam obfite miesiączki przez pierwsze trzy dni muszę używać najgrubszych tamponów i muszę je zmieniać max co 1 godzine..  mój lekarz stwierdził że to normalne ale już sama nie wiem, dodam że te trzy pierwsze dni mam bardzo bolesne , bez tabletek nie mogę funkcjonować, i dużo skrzepów jest podczas tych dni , poradzcie coś, co sądzicie? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ginekolog dopasuje Ci tabletki antykoncepcyjne i powinno być lepiej. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Sprawdź przez 3-4 cykle czy jest poprawa. Mi pomogły to tego stopnia, że moje krwawienia z ostawienia wyglądają jak ledwo zauważalne plamienia, a i wygląd skóry sie poprawił 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kontroluj sobie owulację (ja mam tester ze śliny pluz aplikacja w telefonie, przypomina i zapisuje wyniki) 2-3 dni przed pierwszym dniem następnego cyklu zawsze biorę rozkurczowe i w dzień miesiączki już tak nie boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto porozmawiać z ginekologiem, choć patrząc na mój przypadek, od lat jest bez zmian. Nie jestem zwolennikiem terapii hormonalnej, możliwe że to mogłoby zmienić krawienia ale nie chce się niepotrzebnie truć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale innego sposobu nie ma, ja miałam już anemię z powodu obfitych miesiączek więc tabletki antykoncepcyjne vines potraktowałam jako wybawienie z o wiele gorszego kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też swego czasu miałam pigułki na obfite miesiączki, ale pojawiły się inne objawy więc odstawiłam, po pigułkach miałam mechaniczną diafragmę dopochwową, ale krwawienia zmieniły się, tylko na to wpłynęły inne czynniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, piszesz, że używasz tamponów. A próbowałaś tampony z gąbki? Są beppy one są bardzo chłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×