Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milutka1991

Krem do twarzy

Polecane posty

Zna ktoś i może polecić jakiś dobry krem/serum do twarzy z witaminą c. Rozjasniający przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Szczerze polecam kremy na bazie aloesu firmy Forever. Naturalne, łagodzące i rozjaśniające przebarwienia. Przede wszystkim są na bazie aloesu i głównym składnikiem nie jest woda jak w większości innych specyfików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam kremu Solverx sensitive skin bardzo fajny olejowy skład, który świetnie nawilża i regeneruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten solverx można kupić?? Jest tylko jeden rodzaj tego kremu sensivite skin? Rozglądam się za czymś fajnym, nawilżającym na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że krem Solverx nadaje się tez do skóry atopowej czy faktycznie tak jest? Mam suchą skórę w okresie zimowym to już w ogóle, patrzyłam na te kremy i widziałam, że mają fajny skład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Kremy są pewnie z witaminą C. Dla rozjaśnienia cery wystarczy pić na czczo wodę z kilkoma kroplami cytryny.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2020 o 20:23, Noska92 napisał:

Używam kremu Solverx sensitive skin bardzo fajny olejowy skład, który świetnie nawilża i regeneruje. 

Ja ich krem ale do skóry atopowej kupiłam mężowi - powiem Wam, że to chyba pierwszy krem który faktycznie ułagodzi podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłam sobie ten krem właśnie z serii Sensitive i powiem szczerze, że w końcu trafiłam na krem, który porządnie nawilżył moją buzie, ale jej nie zapchał, bardzo przyjemny w użyciu, wydajny i cena przyjemna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×