Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marlenka

Virage Eco spacerówka firmy easy go

Polecane posty

Cześć znacie ten wózek? Szukam spacerówki nie za drogiej, ta nie jest najtańsza, ale bardzo mi się podoba. Zastanawiam się tylko czy będzie praktyczna. Myślicie że przednie kółka mniejsze i tylne większe łatwo się prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny dzięki już wiem co kupić 😛 zawsze się waham jak mam coś droższego kupić czy dorbze wybieram czy za tą samą kwotę nie można mieć czegoś lepszego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2020 o 07:19, Marlenka napisał:

Cześć znacie ten wózek? Szukam spacerówki nie za drogiej, ta nie jest najtańsza, ale bardzo mi się podoba. Zastanawiam się tylko czy będzie praktyczna. Myślicie że przednie kółka mniejsze i tylne większe łatwo się prowadzi?

Bardzo fajna spacerówka oczywiście, że kupuj 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Monika. Już decyzja zapadła kupujemy ten. Nie jest za drogi, a ma wiele pozytywnych opinii u użytkowników. Więc i już sie nie waham 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić x-landera, użytkuję go od pół roku, w zestawie masz też osłonę na nóżki, barierkę i moskitierę. Super są też diody led w podnóżku, to na pewno poprawia jego widoczność i co za tym idzie bezpieczeństwo dziecka. Wózek widać nawet z daleka po ciemku. A teraz dni coraz krótsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@paramonta dziekuję za polecenie ale wybrałam Easy-Go, tez ma to samo w zestawie. a diody - nie potrzebne są w wózku moim zdaniem. z bezpieczeństwem nie mają one nic wspólnego 😛  lepiej działają przecież odblaski za 1,50 zł z kiosku 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wózki tej marki są w naprawdę dobrej cenie porównując do jakości, więc jeśli zainteresował Ciebie ten model, powinnaś go kupić. Sama mam właśnie ten wózek i jest naprawdę fajny. Dobry na każdy teren, łatwo wpakować go w przeciętny bagażnik, jest lekki i przyjemnie się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam ten wózek więc mogę co nieco powiedzieć na jego temat 😄 Przede wszystkim wygląd to sztos! Prowadzenie super, komfort jazdy dla maluszka ogromny. Ocena 5/5, lepiej być nie mogło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×