Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnieszka123

Koszt badania wariografem

Polecane posty

Hej, mój partner nie wierzy w moją wierność, mimo, że starałam się chwytać wszystkiego, dalej mi nie ufa. Dlatego zostaje mi tylko badanie samej siebie wariografem. Nie chce słyszeć, że powinnam go zostawić, chciałabym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów odbywał badanie wariografem konkretnie we Wrocławiu. Wiem, że czeka mnie duży wydatek, ale chciałabym wiedzieć ile dokładnie.

Badana będę tylko ja.

z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Agnieszka123 napisał:

Hej, mój partner nie wierzy w moją wierność, mimo, że starałam się chwytać wszystkiego, dalej mi nie ufa. Dlatego zostaje mi tylko badanie samej siebie wariografem. Nie chce słyszeć, że powinnam go zostawić, chciałabym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów odbywał badanie wariografem konkretnie we Wrocławiu. Wiem, że czeka mnie duży wydatek, ale chciałabym wiedzieć ile dokładnie.

Badana będę tylko ja.

z góry dziękuje za odpowiedzi

Daj sobie spokój z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Agnieszka123 napisał:

Hej, mój partner nie wierzy w moją wierność, mimo, że starałam się chwytać wszystkiego, dalej mi nie ufa. Dlatego zostaje mi tylko badanie samej siebie wariografem. Nie chce słyszeć, że powinnam go zostawić, chciałabym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów odbywał badanie wariografem konkretnie we Wrocławiu. Wiem, że czeka mnie duży wydatek, ale chciałabym wiedzieć ile dokładnie.

Badana będę tylko ja.

z góry dziękuje za odpowiedzi

To się nazywa dopiero desperacja level hard.

Na Twoim miejscu bym zrobił ten wariograf pokazał mu wynik i powiedział że nie chcę go więcej widzieć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Ale warto zauważyć jak bardzo Autorce zależy na partnerze hmm ciekawe 😉

i dziwne zarazem. Jak facet już teraz robi takie jazdy to co będzie później.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Hmm zależy jak na to spojrzysz, może są ku temu powody. Niestety zaufanie buduje się bardzo długo a raz wystawione na próbę może wszystko zniszczyć.

No tak, ale jak już teraz są ku temu powody to przyszłości ten związek na pewno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. 
A konkretnie 1000 - 2500zl.

Edytowano przez new black
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio chcesz tak bardzo utracić godność? A jak zajdziesz w ciaze to obowiązkowo test na ojcostwo czy kolejny wariograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, miałam identycznie powiem Ci jako ta mądrzejsza teraz a raczej bardziej doświadczona : nic z tego nie będzie, on zacznie być coraz bardziej nienormalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MalaMi94 napisał:

Ej, miałam identycznie powiem Ci jako ta mądrzejsza teraz a raczej bardziej doświadczona : nic z tego nie będzie, on zacznie być coraz bardziej nienormalny. 

Może to ten sam;)🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2020 o 18:30, smart napisał:

Może to ten sam;)🤣

Tylko współczuć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×