Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hhhhhh9

Zrozumiec faceta

Polecane posty

Hej. Poznalam jakis czas temu faceta, ktory byl zupelnie inny niz wszyscy. Widac bylo ze mu zalezalo tez na relacji. Spotkalismy sie w sumie 3 razy, umawialismy sie za kazdym z uprzedzeniem, poniewaz on niestety duzo pracuje. Na ostatnim spotkaniu nawet doszlo do czegos wiecej i czesciej zaczal sie odzywac.. do czasu, gdy jednego dnia wrocilam ostatnio po pracy, byla godz po 23. On zadzwonil i prosil mnie przed 15min ze zatrzymal sie w hotelu niedaleko i chcial po mnie przyjechac, bo usilnie potrzebowal sie do kogos przytulic. Nie proponowal mi seksu tylko przytulenia, wrecz mowil ze nie o to mu chodzi. Ja niestety nie moglam, poniewaz tez mialam swoje obowiazki. Grzecznie mu odmowilam, na co ten sie obrazil, ze nie mozna na mnie liczyc nawet jak potrzebuje pomocy. Nie odzywa sie do mnie juz 3 dzien. Napisalam do niego ostatnio ze jest mi przykro, ze sie tak zachowal i ze ustalalismy cos innego, wczesniej to on nie mial tyle czasu dla mnie co ja bym chciala, ale nie wyrzucalam mu tego. Jak sie zachowac teraz. Zaczelo mi na nim zalezec i boje sie troche, ze wiecej sie do mnie nie odezwie, ale moze wlasnie dlatego nie bylo warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egoista. On mógł nie mieć czasu a Ty nie możesz? Jak juz się nie odezwie to będziesz wiedziala ze to obrazalski problemowy typ i nie warto sie z takim zadawać. Jesli juz nie podejmie próby kontaktu mimo ze sie wytlumaczylas dlaczego wtedy nie moglas sie spotkać to znaczy ze mu nie zależało a jedynie udawał, bo jeśli mu zależy to nie zakończy znajomości z takiego powodu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał jaki jest naprawdę - i ciesz się że tak szybko a nie np po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×