Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blackrose32

Kiedy 'dać kosza'? :)

Polecane posty

Sluchajcie, bo mam wątpliwości. Po 2óch randkach nie czuję chemii, ale nie wiem czy zawsze musi być tak, że się ją czuje po 2 randkach. Wydaje mi się, że zdarza się, że trwa to dłużej. Przynajmniej tak sobie to przypominam, że czasami bywało tak, że czułam to coś od razu a czasami dopiero po dłuższym czasie. Dawno się nie umawiałam i sama nie wiem co począć. Facet się zaangażował, więc nie chciałabym być wobec niego nie fair ale też nie chciałabym zabierać nam potencjalnej szansy.

 

Co myślicie? Poinformować go o tym czy poczekać i spotkać się jescze kilka razy? 

Dzięki za pomoc :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Patrząc w przeszłość, mogę powiedzieć, że chemię poczułam dopiero po 2 miesiącach spotkań. Nie był to jednak czas stracony, bo w tym czasie poznawaliśmy się🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Idź z nim na następne randki. 

Ja żałuję , że nikt mi nie powiedział jak miałam 22,23 lata ,że niedługo będę stara i bez szans, wiec nie wolno wybrzydzać !

Teraz obudziłam się z ręką w nocniku. 

Zwariowalas,  znam takie co to są a dnia babciami a po nocach szaleją z młodymi chłopakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 randki i już facet wpadł ? Za szybko ,ale chcesz dać szansę to określ się przed nim wprost . Chcesz się z nim poznać ,łóżko ciebie nie interesuje -otwarte karty ,bo faceci nie lubią gierek ,a i potem nagle gdy coś nie wypali o dojrzą te gierki to boli ich ,że byli ślepymi frajerami . Zapytaj siebie za pół roku co z tego dalej chcesz robić . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×