Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Claudia78200

Przedawkowanie viagry

Polecane posty

Kochane! Może któraś z was już to przechodziła ze swoim ukochanym? Mój partner zażył viagrę żeby nam się lepiej i dłużej kochało, jest sporo starszy ode mnie i chciał zrobić wszystko, żeby mnie zaspokoić. Niestety wziął 2 tabletki zamiast jednej zalecanej i po niecałej godzinie już nie mógł wytrzymać z powodu bólu penisa. Automatycznie przestaliśmy się kochać, bo każdy ruch był jak przebijanie igły, ale mój ukochany już od prawie godziny zwija się z bólu. Czy musimy wzywać pogotowie, czy może macie rady co mam zrobić żeby mu pomóc? Czy mamy to przeczekać czy nie ustanie samoistnie? Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawkowanie viagry to 25-100 mg na dobe. w tabletce jest do 100 mg. jesli wzial dwie najmocniejsze, znacznie przedobrzyl. jesli slabsze, nic mu nie bedzie. srodek w zalecanej dawce dziala ok. 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Claudia78200 napisał:

Kochane! Może któraś z was już to przechodziła ze swoim ukochanym? Mój partner zażył viagrę żeby nam się lepiej i dłużej kochało, jest sporo starszy ode mnie i chciał zrobić wszystko, żeby mnie zaspokoić. Niestety wziął 2 tabletki zamiast jednej zalecanej i po niecałej godzinie już nie mógł wytrzymać z powodu bólu penisa. Automatycznie przestaliśmy się kochać, bo każdy ruch był jak przebijanie igły, ale mój ukochany już od prawie godziny zwija się z bólu. Czy musimy wzywać pogotowie, czy może macie rady co mam zrobić żeby mu pomóc? Czy mamy to przeczekać czy nie ustanie samoistnie? Co robić???

Ciekawe jak to się skończyło 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 88Widmo8 napisał:

Trwałe uszkodzenie wzroku co nawet jest zasugerowane drobnym drukiem. Jeszcze zależy gdzie to kupił, bo jak w necie po za receptą to czego to ludzie nie zrobią dla chwil przyjemności.😂 Antidotum nie ma, a jak jest to tutaj sie tego nie dowiemy i ratunek polega tak jak w przypadku przedawkowania dopalaczy. 😂

a jak polega ratunek w przypadku przedawkowania dopalaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie to zaciekawiło 😉 co to za przedawkowanie dopalaczy? Haha 

Dzięki za zainteresowanie, wszystko jest ok.

Na początku próbowaliśmy dalej się kochać i liczyliśmy, że jak dojdzie to mu przejdzie, ale nie dawał rady. Schodził ze mnie ze 4 razy w ciągu 2 minut i bardzo mocno się wtulał. Próbowaliśmy w kilku wygodnych pozycjach, ale to nic nie dawało.

Potem próbowałam go rozmasować delikatnie z maścią znieczulającą i przyłożyłam mu lód do krocza. Po godzinie ustało, ale co się biedaczek namęczył to jego. Ledwo mógł wstawać jak go prowadziłam do toalety. Na szczęście już jest ok, przytuliłam i poszedł spać. Myślałam, że zawału dostanę.

Dzięki za odpowiedzi, mimo wszystko może na przyszłość ktoś ma jeszcze jakieś rady dla mnie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×