Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny dwa dni temu przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem niestety bez zabezpieczenia. Nie doszedł on podczas stosunku i również po zakończeniu . Okres zakończył mi się 7 lipca . Znajome mówią mi ze nie powinnam się obawiać . Dlatego pytam tez tu dla zabicia jakiegokolwiek stresu czy jest możliwość zajścia w ciąże ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jest , wątpliwości rozwiejesz kupując test w aptece za pare złoty , kup zaraz gumy będzie na przyszłość , bez stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
6 godzin temu, Rybka09 napisał:

Cześć dziewczyny dwa dni temu przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem niestety bez zabezpieczenia. Nie doszedł on podczas stosunku i również po zakończeniu . Okres zakończył mi się 7 lipca . Znajome mówią mi ze nie powinnam się obawiać . Dlatego pytam tez tu dla zabicia jakiegokolwiek stresu czy jest możliwość zajścia w ciąże ? 😐

Lepiej napisz, kiedy ci się zaczął ten okres ( krwawienie). Wbij na neta kalkulator miesiączkowy i będziesz wiedziała czy musisz z chłopakiem zbierać na spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Jedyną nadzieję (w tym przypadku) stanowi fakt, że zdarza się, że dochodzi do samoistnego poronienia i nawet nie będziesz o tym wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat był to pierwszy dzień , ale byliśmy tez trochę pijani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator dni płodnych wpisujesz datę rozpoczęcia miesiączki i długość cyklu i będziesz wiedzieć, czy to był dzień płodny czy nie.

Ale skoro w tobie nie doszedł to możliwość ciąży znikoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mnie się, że miałaś dni płodne, zresztą stąd również biorą się wpadki, bo jak sama nazwa wskazuje, opory wtedy mniejsze, a chcica większa xd poza tym tego lubieżnego czynu dokonałaś w dzień święty i dlatego ci się to może wynagrodzić :3 no ale przy stosunku przerywanym szansa na zapłodnienie marna (marna, ale jednak jest ze wzgl. na preejakulat - przy czym wytrysk jest na ponad pol metra, a preejakulat saczy sie jak krew w piach - ta, krew od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Rybka09 napisał:

No akurat był to pierwszy dzień , ale byliśmy tez trochę pijani 

Pierwszy dzień czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

Pierwszy dzień czego?

a po co chcesz to wiedzieć, jak i tak się nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Machu Picchu napisał:

a po co chcesz to wiedzieć, jak i tak się nie znasz

Na czym się nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Rybka09 napisał:

Cześć dziewczyny dwa dni temu przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem niestety bez zabezpieczenia. Nie doszedł on podczas stosunku i również po zakończeniu . Okres zakończył mi się 7 lipca . Znajome mówią mi ze nie powinnam się obawiać . Dlatego pytam tez tu dla zabicia jakiegokolwiek stresu czy jest możliwość zajścia w ciąże ? 😐

Moim zdaniem należałoby szybko przyjąć "pigułkę R". Masz dzis ostatni dzień, jeśli zostanie mama skomplikowaloby Ci życie...

Ile masz lat?

Edytowano przez Maryyyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Na czym się nie znam?

zalecasz nastoletniej dziewczynie przyjęcie bomby hormonalnej, ponieważ miała stosunek przerywany nie zakończony wytryskiem, do tego poza kontekstem dni płodnych i niepłodnych, bo nie zrozumiałeś jej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Maryyyś napisał:

Moim zdaniem należałoby szybko przyjąć "pigułkę R". Masz dzis ostatni dzień, jeśli zostanie mama skomplikowaloby Ci życie...

Ile masz lat?

18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie widzę szans na to żebym zażywała teraz jakieś tabletki , po prostu odczuwam nie pokój a dla osób które nie zrozumiały . Chłopak nie dzoszedl podczas stosunku i po zakończeniu przez kolejne 15 minut nie mógł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
20 minut temu, Machu Picchu napisał:

zalecasz nastoletniej dziewczynie przyjęcie bomby hormonalnej, ponieważ miała stosunek przerywany nie zakończony wytryskiem, do tego poza kontekstem dni płodnych i niepłodnych, bo nie zrozumiałeś jej wypowiedzi

Ja zalecam? Coś ci się pomyliło. Czytaj uważniej a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Rybka09 napisał:

18

Uff! To mozesz "R" zazyc. Twoja decyzja, szansa na dzidziusia jest, choć niewielka. Pewnie skończy się jedynie na strachu... za to trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Machu Picchu napisał:

zalecasz nastoletniej dziewczynie przyjęcie bomby hormonalnej, ponieważ miała stosunek przerywany nie zakończony wytryskiem, do tego poza kontekstem dni płodnych i niepłodnych, bo nie zrozumiałeś jej wypowiedzi

To ja pisalam Machu. Dlatego spytałam ile ma lat, przy niepelnoletniej wymagana bylaby wiedza rodzicow, no i mam na mysli oczywiscie farmakogie legalna po konsultacji i pod nadzorem lekarza, nie szemrany rynek. Nie pochwalam takich metod i nie stosowalam. Kwestia wyboru danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Machu Picchu napisał:

zalecasz nastoletniej dziewczynie przyjęcie bomby hormonalnej, ponieważ miała stosunek przerywany nie zakończony wytryskiem, do tego poza kontekstem dni płodnych i niepłodnych, bo nie zrozumiałeś jej wypowiedzi

Machu? A 18- letnia matka to lepiej niż "bomba hormonalna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rybka09 napisał:

Niestety ale nie widzę szans na to żebym zażywała teraz jakieś tabletki , po prostu odczuwam nie pokój a dla osób które nie zrozumiały . Chłopak nie dzoszedl podczas stosunku i po zakończeniu przez kolejne 15 minut nie mógł .

Więc nie masz się czym martwić, zażywanie takich środków nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, pari napisał:

Ja zalecam? Coś ci się pomyliło. Czytaj uważniej a potem pisz.

racja, co nie zmienia faktu, że się nie znasz :d

 

37 minut temu, Maryyyś napisał:

Machu? A 18- letnia matka to lepiej niż "bomba hormonalna"?

daj spokój, sama siebie wyobraź, czy w wieku powiedzmy 18 lat byś chciała wziąć tabletkę po, bo miałaś 10 minut penetracji bez wytrysku. raczej powinno to być nauczką na przyszłość, a poza tym jak post był napisany z dwudniowym opóźnieniem, to co ty w ogóle zalecasz? wyobrażasz sobie tempo pójścia do lekarza i rzetelnej konsultacji w dzisiejszych czasach, w ciągu jednego popołudnia? (chociaż de facto stopniowanie jest takie, że najlepiej do 12 godzin, zalecane do 72, a w skrajnych przypadkach może być do 100 godzin xd) najlepiej wziąć 5 takich tabletek na zapas i jeść jak landrynki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rybka09 napisał:

Niestety ale nie widzę szans na to żebym zażywała teraz jakieś tabletki , po prostu odczuwam nie pokój a dla osób które nie zrozumiały . Chłopak nie dzoszedl podczas stosunku i po zakończeniu przez kolejne 15 minut nie mógł .

Ok, to moge być z tych "niezrozumialych" jednakże wg mojej wiedzy....plemniki są obecne też w preejakulacie. Szanse nikłe, ale są, w trakcie dni plodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Machu Picchu napisał:

racja, co nie zmienia faktu, że się daj spokój, sama siebie wyobraź, czy w wieku powiedzmy 18 lat byś chciała wziąć tabletkę po, bo miałaś 10 minut penetracji bez wytrysku. raczej powinno to być nauczką na przyszłość, a poza tym jak post był napisany z dwudniowym opóźnieniem, to co ty w ogóle zalecasz? wyobrażasz sobie tempo pójścia do lekarza i rzetelnej konsultacji w dzisiejszych czasach, w ciągu jednego popołudnia? (chociaż de facto stopniowanie jest takie, że najlepiej do 12 godzin, zalecane do 72, a w skrajnych przypadkach może być do 100 godzin xd) najlepiej wziąć 5 takich tabletek na zapas i jeść jak landrynki

No blagam Cie...  Nie chcialabym, nie miewalam tak ryzykownych sytuacji w tym wieku. Opieka medyczna w priv centrach, w nagłych przypadkach, raczej da rade.... przerabialam cos podobnego w wiekuu lat 24 (guma). Stały partner,  nic nie wzielam, dzidzi nie mielismy.

Ta... Pisz tu o 5 tabletkach i czesc  panienek skończy z krwotokiem w szpitalu, jak bliscy zdąża....

Machu? Ja tu czytałam, że na infekcje intymne panna ma sobie zaaplikowac czosnek w.... Taki stan wiedzy czesci młodych.

 

Edytowano przez Maryyyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maryyyś napisał:

Ok, to moge być z tych "niezrozumialych" jednakże wg mojej wiedzy....plemniki są obecne też w preejakulacie. Szanse nikłe, ale są, w trakcie dni plodnych.

powszechnie mówi się, że są ale podobno żadne badania tego nie potwierdziły. Ci faceci, którzy bardzo sprawnie i precyzyjnie robią pull out nie powodują ciąż. Jest to tak grupa par,  które stosują stosunek przerywany wiele lat bez niepożądanych ciąż. Jednak większość mężczyzn nie potrafi precyzyjnie wyjąć wtedy, kiedy trzeba albo zdarzają im się spóźnienia. Dlatego generalnie stosunek przerywany jest uważany za metodę bardzo niepewną i niepolecaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maryyyś napisał:

No blagam Cie...  Nie chcialabym, nie miewalam tak ryzykownych sytuacji w tym wieku. Opieka medyczna w priv centrach, w nagłych przypadkach, raczej da rade.... przerabialam cos podobnego w wieku lat 24 (guma). Stały partner,  nic nie wzielam, dzidzi nie mielismy.

Ta... Pisz tu o 5 tabletkach i czesc  panienek skończy z krwotokiem w szpitalu, jak bliscy zdąża....

Machu? Ja tu czytałam, że na infekcje intymne panna ma sobie zaaplikowac czosnek w.... Taki stan wiedzy czesci młodych.

niech aplikują - na drugi raz będą uważać :d

 

6 godzin temu, ddt60 napisał:

powszechnie mówi się, że są ale podobno żadne badania tego nie potwierdziły. Ci faceci, którzy bardzo sprawnie i precyzyjnie robią pull out nie powodują ciąż. Jest to tak grupa par,  które stosują stosunek przerywany wiele lat bez niepożądanych ciąż. Jednak większość mężczyzn nie potrafi precyzyjnie wyjąć wtedy, kiedy trzeba albo zdarzają im się spóźnienia. Dlatego generalnie stosunek przerywany jest uważany za metodę bardzo niepewną i niepolecaną

statystycznie mniej niż połowa mężczyzn ma plemniki w pre-ejakulacie. albo są albo ich nie ma. rzecz w tym, że spermy jest dużo, jest odżywką dla plemników i zapewne zachodzą odpowiednie reakcje, które pozwalają na zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×