Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tonieja123

Brak ochoty na sex

Polecane posty

Witam 🙂, od jakiś 3 miesięcy mam problem , straciłam całkowita ochotę na sex ,nie wiem co mam robić . Mam chłopaka i bardzo go kocham ,wcześniej wręcz za bardzo miałam na to chęć a teraz? nic .Jestem przekonana że to nie przez nudę ponieważ nie czuje pociągu do nikogo tak jak by ochota wyparowała .zmuszam się do zbliżeń żeby nie był smutny ,sprawiam mu też przyjemność  w inny sposób, ale ilekroć on chce coś dla mnie ja odmawiam albo zgadzam się ale nie sprawia mi to takiej przyjemności jak wcześniej .kiedyś często to robiliśmy i uwielbiałam patrzeć mu w oczy teraz tego nie robię .Prubuje udawać że mi się podoba, nie za bardzo mi to wychodzi, on to na pewno zalwarza bo zawsze się pyta a ja zawsze mówię że jest super ,nie wiem co mam robić chce wrucic do normalności ale nie wiem jak, myślałam że to mi przejdzie i to chwilowe ale to nie znika . Co mam zrobić ?i jaka może być tego przyczyna?pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkowita ochota na seks oznacza chcicę, niecałkowita natomiast - dopuszczanie możliwości współżycia. brak ochoty na seks oznacza zaś nie dopuszczanie możliwości współżycia. jeśli dopuszczasz możliwość współżycia, ale nie masz całkowitej ochoty na seks, to znaczy, że jesteś nasycona i pojawiły się w tobie inne potrzeby, które również mogą być związane z bliskością. sama określ sobie, jakie.

pozdrawiam,

prof. not angry old lion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może znudził Cie seks z partnerem i potrzebujesz nowych bodźców? Jeśli nie ciągnie Cie do innych to może wina spadku libido. Stosujesz jakiś rodzaj antykoncepcji poza prezerwatywami? Czy wcześniej seks z partnerem był dla Ciebie przyjemny i podniecający? Bawiłaś się w ostatnim czasie w diety albo robiłaś coś co mogło w jakikolwiek sposób wyeksploatować organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×