Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Idę się zabić

Długo macie depresję

Polecane posty

 Ja swoją mam 3.5 roku 

Jest mi tak ciężko   z rodzicami niechce mi się rozmawiać   jestem zmęczony cały czas czytam i oglądam jakieś bzdury. Niechce mi się z nikim rozmawiać  jeszcze jestem gejem  i obawiam się rodziców  skoro ja z nimi o niczym nie rozmawiam  jeszcze niska samoocena  i  charakter który jest dziwny   beznadziejny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam osobowość depresyjną od dziecka, depresję mam pewnie gdzieś od gimnazjum, teraz jestem na studiach. czasem jest lepiej, czasem gorzej, grunt to znaleźć sobie jakąś ucieczkę. oby nie narkotyki, alkohol itp. ja uciekłam w sztukę. czytam książki, oglądam filmy, edukuję się na ich temat, sama coś tworzę. inaczej bym zwariowała. no ale to wszystko kosztem zamknięcia się w sobie, mam mało znajomych, rzadko wychodzę z domu, żyję w swoim świecie. mnie osobiście to nawet odpowiada. przywykłam do myśli, że nigdy nie będę w pełni szczęśliwa. ale samobójstwo nie wchodzi w drogę, mam za dużą ciekawość życia, tego co czeka za zakrętem. i za bardzo boję się śmierci.
nie wiem ile masz lat, ale może idź do jakiegoś darmowego psychologa? jakaś pomoc dla młodzieży? albo spróbuj nawiązać dialog z rodzicami. nie zaczynaj od razu z grubej rury, ale postaraj się znaleźć punkt zaczepienia, pretekst do wspólnego spędzania czasu. choćbyście mieli tylko razem, nie wiem... oglądać teleexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×