Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nefastus

kodeina

Polecane posty

Ja mam to bez niczego... jak wogole oni tego nie zlikwidują? Nie zgubie się  w tłumie kłamców(nieświadomych)...

htt

ps:/

/youtu.be/MSJ-7vnVbnM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
17 minut temu, nefastus napisał:

narkotyczna błogość

Opiowraki. Czy można upaść niżej? Jednakże nawet to rozumiem. Gdy się jest zacietrzewionym "wolnościowcem" animującym "lewaków i prawaków", to pewnie ciężko poza apteką coś normalnego nabyć. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ja mam to bez niczego... jak wogole oni tego nie zlikwidują? Nie zgubie się  w tłumie kłamców(nieświadomych)...

htt

ps:/

/youtu.be/MSJ-7vnVbnM

zdradzę ci pewien sekret, prawda o której tak bardzo krzyczysz i której tak bardzo pragniesz jest tworzona przez tych którzy posiadają moc aby ją tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, diada Stiopa napisał:

Opiowraki. Czy można upaść niżej? Jednakże nawet to rozumiem. Gdy się jest zacietrzewionym "wolnościowcem" animującym "lewaków i prawaków", to pewnie ciężko poza apteką coś normalnego nabyć. 😄 

dlaczego miałbym ćpać jakieś gó/wno które może być brudne? jestem za pełną legalizacją dragów, bo tylko wtedy będę chciał zażyć heroinę - jak będę miał pewność że nie jest niczym zanieczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nefastus napisał:

dlaczego miałbym ćpać jakieś gó/wno które może być brudne? jestem za pełną legalizacją dragów, bo tylko wtedy będę chciał zażyć heroinę - jak będę miał pewność że nie jest niczym zanieczyszczona.

Nie. Dla mnie tacy ludzie to egoiści. Dlaczego? No... domyśl się. Egoiści. Nigdy zdania nie zmienię, gdy słyszę, ze ktoś kogos zabijjja i uprzednio coś wziął, lub się nad kimś znęca i coś wziął. Z Twojego niegroźnego( NIBY, takie pozory... często myla, wyjasnie)ktoś może coś zrobic groźniejszego. Zastanawiałeś się nad tym? Jak np. Potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nefastus napisał:

dlaczego miałbym ćpać jakieś gó/wno które może być brudne? jestem za pełną legalizacją dragów, bo tylko wtedy będę chciał zażyć heroinę - jak będę miał pewność że nie jest niczym zanieczyszczona.

Z takimi jak Ty nigdy nie chciałoby mieć do czynienia. Dlaczego? No właśnie... Ty masz... niby nie dasz, ale ktoś kto Ci dał to ma i da komuś innemu, a ten na końcu skleci coś nowego. Tak dalej i tak dalej... i znowu coś powstanie, w stylu... skóra Tobie odpada... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Nie. Dla mnie tacy ludzie to egoiści. Dlaczego? No... domyśl się. Egoiści. Nigdy zdania nie zmienię, gdy słyszę, ze ktoś kogos zabijjja i uprzednio coś wziął, lub się nad kimś znęca i coś wziął. Z Twojego niegroźnego( NIBY, takie pozory... często myla, wyjasnie)ktoś może coś zrobic groźniejszego. Zastanawiałeś się nad tym? Jak np. Potrafi...

zabić kogoś po opiatach? to chyba trudniej niż bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nefastus napisał:

zabić kogoś po opiatach? to chyba trudniej niż bez.

No tak mowisz... no ale. Jak ktoś z tego coś skleci, coś doda do tego... tak dalej to samo tłumaczyć w kolko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

No tak mowisz... no ale. Jak ktoś z tego coś skleci, coś doda do tego... tak dalej to samo tłumaczyć w kolko...

no właśnie i dlatego jakbym mógł sobie kupić wszystko co chcę w aptece to bym miał pewność że nie biorę czegoś innego, bo jakby było coś innego to firma która to puściła na rynek nie podniosłaby się po procesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
11 minut temu, nefastus napisał:

dlaczego miałbym ćpać jakieś gó/wno które może być brudne? jestem za pełną legalizacją dragów, bo tylko wtedy będę chciał zażyć heroinę - jak będę miał pewność że nie jest niczym zanieczyszczona.

Skąd zatem bierzesz kodeinę? Oboje wiemy skąd. To już lepiej here palić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, diada Stiopa napisał:

Skąd zatem bierzesz kodeinę? Oboje wiemy skąd. To już lepiej here palić. 

no z apteki, jest w pełni legalna.

 

właśnie nie lepiej, bo nie wiem czy w tej heroinie nie będzie jakiegoś syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bralem z kolega w anglii...

Potem mialem kosmiczną fazę... Wracałem sam pociągiem z birmingham ponad 30 minut, i czułem taką fazę, że sam pociągiem z anglii...

A potem szedłem a przy rondzie zajeebisty kosmos byl i gwiazdy i czułem połączenie

Ale to jeden jedyny raz była taka faza, bo tak to jak napieerdalam cold water extraction, to poza otumanieniem to nic wiecej nie czuje... A wtedy chyba w zamrażarce krótko było, albo bez zamrożenia i faza weszła nieziemska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bralem z kolega w anglii...

Potem mialem kosmiczną fazę... Wracałem sam pociągiem z bermingham ponad 30 minut, i czułem taką fazę, że sam pociągiem z anglii...

A potem szedłem a przy rondzie zajeebisty kosmos byl i gwiazdy i czułem połączenie

Ale to jeden jedyny raz była taka faza, bo tak to jak napieerdalam cold water extraction, to poza otumanieniem to nic wiecej nie czuje... A wtedy chyba w zamrażarce krótko było, albo bez zamrożenia i faza weszła nieziemska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zerwany napisał:

Kiedys bralem z kolega w anglii...

Potem mialem kosmiczną fazę... Wracałem sam pociągiem z bermingham ponad 30 minut, i czułem taką fazę, że sam pociągiem z anglii...

A potem szedłem a przy rondzie zajeebisty kosmos byl i gwiazdy i czułem połączenie

Ale to jeden jedyny raz była taka faza, bo tak to jak napieerdalam cold water extraction, to poza otumanieniem to nic wiecej nie czuje... A wtedy chyba w zamrażarce krótko było, albo bez zamrożenia i faza weszła nieziemska

ja popijam sobie jak wyjątkowo niesmaczną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tez mi sie zdarzalo, ale bralem to kilka razy, a tylko wtedy raz mialem faze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko kokainę dobrą brałem i ogólnie to mi nie podchodziła zbytnio😌 niby fajnie super się czujesz energia a jak schodzi to na sex ochota przychodzi.. zwauy nie ma takiej jak po speedach a jednak to nie to co lubię.

Ja lubię tylko ziele 💚😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×