Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gabi1705555

Wyznalam chłopakowi miłość

Polecane posty

Hej wszystkim, wczoraj wyznalam mojemu przyjacielowi miłość, i to odwzajemnił powiedziałam mu, ze mi się podoba, i go lubię na to on ja ciebie tez lubię i kocham, ale nie chcesz ze mna być bo jestem inny niż wszyscy,, to zaczęłam zgadywać, a on ze nigdy nie zgadnę i koniec tematu. Jeszcze 2 dni temu wszystko było dobrze, przytulał mnie i wgl poznałam, ze mnie lubi po tych gestach, które wczoraj robił, ale teraz zaczynam się strasznie martwić, bo napisałam dzisiaj do niego hej i mnie zignorował:(:( czuje, ze sie w nim zakochalam bo nie moge przestac o nim myslec od tych 2 dni jak coś jem i o nim pomyśle to głód przechodzi, cały czas patrzę w telefon czy nic do mnie nie pisze, płakałam wczoraj w nocy i dzisiaj tez nawet byłam na zewnątrz i myślałam o nim, rodzina również zauważyła, ze jestem taka oschła bez Chumoru i smutna. Cały czas słucham piosenek o miłości i myśle o nim to nie potrafię powstrzymać łez. Co mam zrobić? Mam cholerna potrzebę spotkania się z nim, bo 2 dni temu od 2 sekund opuszczenia mnie zaczęłam za nim tęsknić kiedy musiał jechać do domu :(:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gabi1705555 napisał:

on ja ciebie tez lubię i kocham, ale nie chcesz ze mna być bo jestem inny niż wszyscy,, to zaczęłam zgadywać, a on ze nigdy nie zgadnę i koniec tematu.

Może jest gejem albo tak jak ktoś napisał jakaś choroba psychiczna czy nawet fizyczna, przez którą nie chce być w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest reptylianem a jego misją jest zapładniać wszystkie ziemianki aby zniszczyć rasę ludzką. Lubi ją więc ma wyrzuty sumienia, chciałby tylko dymać bez zapładniania by ocalić ludzkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agama1990 napisał:

Może jest gejem albo tak jak ktoś napisał jakaś choroba psychiczna czy nawet fizyczna, przez którą nie chce być w związku. 

Nie może być jeśli powiedział ze tez się we mnie zakochał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gabi1705555 napisał:

Nie może być jeśli powiedział ze tez się we mnie zakochał 

Tak poważnie to jest to bardzo ciekawe. Wyznaliście sobie uczucia więc jakieś zaufanie między wami powinno być. Założył że nie będziesz chciała z nim być bo jest inny niż wszyscy. Błędem jest zakładanie i decydowanie za inną osobę. Zabawa w zgadywanki też jest głupotą. Głupotą też jest rzucić temat i nie wyjaśnić go do końca szczególnoe że to może być coś poważnego albo pierdoła która w jego oczach urosła do rangi wielkiego problemu. Ja bym poszedł w tą stronę, że zachował się nieodpowiedzialnie. Rzucił temat i uciął dyskusję. Rozsądny i mądry człowiek świadom ewentualnego problemu wyjaśnia o co chodzi, jakie są tego konsekwencje teraz i jakie mogą być w przyszłości. Wyjaśnia czy i jaki to może mieć wpływ na związek i dopiero wtedy dajecie sobie czas na przemyślenie i podjęcie decyzji co dalej. 

Zachował się jak szczeniak a Ty jeszcze ryczysz po nocach. Nie rozmawiacie ze sobą o tym co czujecie, co myślicie. Zostawił Cię z provlemem i ma w dupie (albo tak jak Ty też ryczy po kątach). Koniecznie musisz doprowadzić do rozmowy. Szczerej, spokojnej i poważnej. Jak nie da rady to olej dziada, bo to nieodpowiedzialny szczeniak. 

Edytowano przez szopenik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×