Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mag da

Przeoczona ciąża

Polecane posty

Czy 10 tygodni po stosunku lekarz mógłby nie zauważyć ciąży na badaniu USG (dopochwym)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy regularnych cyklach to byłby już ok. 12 tydzień ciąży. Myślę, że ciężko by było jej nie zauważyć, z drugiej strony nie takie rzeczy czasami przez kiepski sprzęt czy kiepskiego lekarza są niezauważone. Ale to mało prawdopodobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, peperomia napisał:

Przy regularnych cyklach to byłby już ok. 12 tydzień ciąży. Myślę, że ciężko by było jej nie zauważyć, z drugiej strony nie takie rzeczy czasami przez kiepski sprzęt czy kiepskiego lekarza są niezauważone. Ale to mało prawdopodobne. 

5 i 8 tygodni po stosunku robiłam beta hcg (<0.2, <0.100) i też mialam USG i również nic nie wspomniał o ciąży. Martwią mnie słabe plamienia z odstawienia, prawie niezauważalne i wyraźnie powiększone podbrzusze. Mam schiza na maxa 😂 to się chyba najdaje juz na terapię 🤭😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, peperomia napisał:

No to ciąży tutaj na pewno nie ma. 

Moje oczy to wiedzą ale do mózgu juz taka informacja nie trafia ;). Najbardziej mnie martwi, że podczas ostatnich dwóch plamień z odstawienia szyjka macicy była bardzo wysoko i zamknięta i właśnie to mnie skłoniło do schizowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja starania zaczęłam od kontroli owulacji po tabletkach w cale nie było z nią to takie oczywiste, mam taki termometr z aplikacją co można w niej zapisywać swoje obserwacje i przemyślenia 😜 on jakoś to oblicza i pokazuje co i jak w danym cyklu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×