Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnnaMaria001

Ile trwal twoj najdluzszy okres.

Polecane posty

Czasem bywa tak ze okres nam Plata figle . Kazda kobieta jest Inna I nasze menstuacje tez moga byc szokujaco inne. Aby uspokoic nasza niepewnosc, podzielmy sie naszymi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8-9 dni to najdłuższy, gorzej z przerwami między okresami. Zdarzyło się 6 miesięcy bez okresu, różnie. Wizyta u endokrynologa, euthyrox. Miałam podwyższone ths i ft4 bodajże. Nigdy się nie unormowało, więc dwa miesiące bez okresu to normalka. Uregulowanie jedynie antykoncepcją hormonalną, ale musiałam odstawić. Teraz tylko określanie owulacji na podstawie badania ze śliny na testerze owulacyjnym w formie mini mikroskopu. Problem jest taki, że ja przed okresem nie mam jednoznacznych objawów, że jakieś wypryski, przy owulacji nie mam bólu piersi, podbrzusze lekko boli ale dosłownie tuż przed dostaniem miesiączki, więc zawsze muszę być przygotowana

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miewałam ok. 9-10 dni przez jakiś okres, ale to byłyy jakieś zaburzenia spowodowane zmianą trybu życia. Problem z określaniem dni płodnych zażegnałam korzystając z komputera płodności myway

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odstawiłam pigułki i jakoś się uspokoiło z moimi cyklami i krwawieniami. Obecnie staram się ale przy diafragmie miałam 2-4 dni normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam termometr owulacyjny cyclotest my sense i zamierzam badać płodność w ten sposób, bo nie mogę brać hormonów niestety. Okres właśnie mam tak różnie, że nie idzie określić. Najdłuższą chyba miałam 8 dni, ale najgorsze są te przerwy pomiędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najdluzszy to 6 dni, przed antykoncepcja potrafilam miesiaczkowac przez tydzień, masakra, teraz przy tabsach 3 dni i wszystko przychodzi jak w zegarku na umowioną godzinę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31

4 dni ale normalnie to 3 dni, przy czym trzeciego dnia zaczyna mi się wszystko w kroku normować>Najtrudniejszy jest pierwszy i potem drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×