Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry. Mam 15 lat i nigdy nie byłam u ginekologa. Jestem dziewicą. Mam nieregularny okres. Czasami spóźnia się aż o tydzień. 4 dni temu powinien się zacząć i mocno boli mnie brzuch ale wciąż nie ma krwi. Brałam nospe i Ibuprom ale niezabardzo to pomaga. Co mi może dolegać? Nie znalazłam nigdzie podobnego tematu dlatego piszę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z mamą (opiekunem prawnym) może wizyta u ginekologa by nie zaszkodziła. Zależy też kiedy miałaś pierwszą miesiączkę i czy od początku tak było. Może też kwestia hormonalna, wizyta u endokrynologa. Ja mam właśnie nieregularne miesiączki ze względów hormonalnych i aby ułatwić sobie życie korzystam z testera owulacyjnego Afrodyta, wiem kiedy mam dni płodne. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to idź koniecznie, to nic strasznego. Weź ze sobą mamę, ciocię lub siostrę 😉 będziesz wiedziała y wszystko jest w porządku poza tym możesz sprawdzać sobie cykle, ja swego czasu używałam tester ze śliny. szybko i łatwo wiadomo co i jak w cykle, poza tym wszystkie wyniki miałam w telefonie bo miał aplikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×