Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
angella9105

Ciąża i brak zainteresowania faceta

Polecane posty

Cześć,

Chciałabym się poradzić, otóż jestem w 6 miesiącu ciąży. Między mną, a moim facetem przed ciążą było super, nie widział świata po za mną, seks był nieziemski. Od początku ciąży zaczął mnie olewac. Na dziecko bardzo się cieszy, ale mnie zaczął zaniedbywać, czuje się niedowartościowana, smutna. Sex jest raz po raz z mojej inicjatywy, jakbym to zmuszała do tego.Brzuszka nie mam jeszcze dużego, więc za bardzo w wyglądzie się nie zmieniło. Chciałam dzisiaj porozmawiać jaki ma problem ze mną, ze tak się dzieje, ale tylko się denerwuje na mnie, że się czepiam. Ale jak mam nie mieć pretensji, skoro od poniedziałku do piątku się nie widzimy, a w weekendy ciągle  są jakieś imprezy, grille itp. I tłumaczy się tym, że się napił i nie ma siły. Chociaż nigdy nie miał z tym problemu, zawsze miał ochotę. Jadąc z nim nad jezioro, ciągle zwraca uwagę na jakieś laski, a mnie nie ma ochoty nawet dotknąć, tłumaczył się jeszcze, ze nie ma okazji się kochać, ale jak ja go zaczęłam zaczepiać kiedyś po południu, to było to źle, bo o 17 godzinie urządzam sobie gre wstępną.Nie wiem czy odpuścić to i zachowywać się tak samo jak on? Ale czy to coś da? Jak narazie rozmowa nic nie dała.. 

Pomóżcie co robić??

Edytowano przez angella9105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo powazny problem, jestem w 6 miesiacu I mamy swietny seks....

jak to wyglada poza seksem? 
spedzacie czas razem? Chodzicie na randki? Rozmawiacie ze soba? Okazuje ci uczucie w jakis inny sposob? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On pracuje od poniedziałku do piątku zazwyczaj do 20 godziny, czasami zdarzy się do 17. Więc weekendy spędzamy razem, nie wychodzimy razem na randki zawsze jesteśmy w grupie, grill, pizza, obiad, urodziny zawsze ktoś jest. Jedynie razem wracamy wieczorem do domu, ale zawsze wtedy już jest po kilku piwach, więc idzie spać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ja się nie odzywam na temat seksu, kest super rozmawiamy śmiejemy się, Ale zacznę niewygodny temat i już jest nerwówka, że się wszystkiego czepiam i zgania na ciaze, że mam wahania nastroju, a ja po prostu szukam momentu kiedy z nim pogadać i wtedy jest tylko gadka, że się ciągle czepiam.  Już nie wiem co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako facet mogę Ci szczerze odpowiedzieć. Kiedy moja żona była w ciąży z pierwszym dzieckiem dopóki nie było widać brzucha (i to lekko) było ok...ale potem brzydził mnie sex. Mówiłem że boję się że zrobię coś nie tak...ucisne brzuch czy takie tam...ale co miałem powiedzieć...sory ale kompletnie nie jara mnie sex w ciąży? Że kompletnie mnie nie podnieca? Sory ale taka jest prawda. Z drugą ciąża było tak samo. Sory ale niektórzy faceci tak mają. Ale spokojnie prawdopodobnie po porodzie stracisz chęć na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×