Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diada Stiopa

Kim jest ta ładna, włoska pani? Znacie?

Polecane posty

Gość diada Stiopa

 

Edytowano przez diada Stiopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
20 minut temu, Markus 1234 napisał:

ale paskuda

Jest piękna, a płynący z serducha wraz z muzyką charakter tylko podkreśla jej piękność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
20 minut temu, Markus 1234 napisał:

to wycie nazywasz muzyką?

Naprawdę można wszystko o Franczesce napisać, ale wjeżdżanie na głos anioła, to już przesada. 😎 No ale nie dziwie ci się, fanie kononowicza i jego przydupasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
4 godziny temu, Tabliczka czekolady napisał:

Znam tylko Francesce Belmonte

Teraz już nasz dwie. Michielin. We włoskim ch = k, pamiętaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
3 godziny temu, Agatka czub napisał:

spodbie

Jestem wielkim przeciwnikiem autokorekty, ale mogłabyś u siebie włączyć. Serio. Będzie jeden powód mniej do hejtowania twojej osoby. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
10 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Dziś nie będzie cycofonow lochy?

Nie, ale mogą być baniki od @skafanderciscnieniowy 

Nie możemy razem egzystować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Jesteś żałosny. Robisz z siebie wieśniaka wrzucając swoją lochę i jej cycki a później jak ktoś ci prawdę napisze to straszysz banem. Strasz. Ty się zesrasz nie ja. 

Jesteś żałosna. Udajesz, że nie wiesz, iż chodziło o zobrazowanie ci różnic między wulgarnym zdjęciem, a zdjęciem ze smakiem cykiętym na spontanie. Ty się zesrasz, a nie ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

To nie było zdjęcie ze smakiem. Zwyczajnie chciałeś się pochwalić swoją lochą i jej cyckami 

I dlatego wcześniej z tobą rozmawiałem, następnie próbowałem wytłumaczyć Franczeską czym jest wulgarność, a czym nie jest, i dopiero na koniec dostałaś zdjęcie z życia. Jak widać wciąż pewnych rzeczy nie ogarniasz. Użyj jeszcze raz słowa "locha" w stosunku do kogokolwiek, locho. Wyzywam cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
6 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Przestań zgrywać poprawnego politycznie. Sam wyzywałeś agatke czepek i obrazales sugerując ze jest divka.

Nikogo nie zgrywam. Będę jej ubliżał za każdym razem, kiedy na to zasłuży, czyli zawsze, niczego też nie sugerowałem, a jedynie wrzuciłem pod dyskusję. Najwyraźniej jeszcze to trawi. 

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/110304057_1246951318990521_3497058871717142235_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ScjWSecBfWQAX8oY3xM&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=d4d531b3b99189f54f9b10fdda891e9a&oe=5F4896EF 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
3 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

A kim ty jesteś zeby oceniać

Zazwyczaj sobą. A kim ty jesteś, żeby oceniać innych ludzi i najczęściej takich, którzy w przeciwieństwie do agatki, o atencje nie skamlą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Gdy ktoś nie skamle o uwagę nigdy nie wrzuci cycków własnej kobiety do sieci  tlumaczac się ze chciał zobrazować istniejąca jedynie w jego głowie różnice między smacznymi cyckami nieatencyjnymi a niesmaczna doopa bez klasy. Serio? 😂 co ty bierzesz chłopie? Nie każdy na tym forum ma ajkju ameby. Bądź rzeczonej agatki. 

Jeżeli plaża na jeziorem, to dla ciebie cycki, to tylko ci współczuć. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 minuty temu, BoniBluBestia napisał:

Jeśli chciałabym zaprezentować w necie plaże nad jeziorem to bym zrobiła zdjęcie samej plazy. Bez okraszania jej moimi cyckami pipa czy nawet gęba. Czy ty myślisz ze piszesz z deklem pokroju Agaty? Bicz pliz. Wymysl coś lepszego. Chyba cię stać.

Prezentuję ponownie plażę. 😄 To zdjęcie jakoś do ciebie nie docierało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Myśle ze ludzie w większości byli na plazy i nie musza oglądać jej na zdjęciu z cyckami na drugim (?) tłem. Aj ges. 

Nie myślisz. Paszła won, bo cię karmię trollico. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Zapewniam cię ze nie każdy kto śmie napisać ci prawdę o twojej hipokryzji jest trollem. Pójdę won gdy zechce i kiedy zechce. Oczywiście o ile nie wsadzisz mnie w skafander ciśnieniowy. Zapewniam jednak ze wyrazów na B jest wiele. A chooj! Ci w pupę. 

Aha. 😎 Każdy, ale to każdy, kto zajrzał w tamten nocny temat, wie że to ja mam rację, a nie ty, upierdliwa istoto napędzana kłótniami. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×