Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jieke

Why do Polish girls not like Chinese men?

Polecane posty

I'm a Chinese guy living in Poland, during my stay here, I've found that Polish girls are generally friendly to me, but it's hard to make friends with them, not to mention get their hearts, even at work I have experienced bullying by my Polish female colleagues. So what's the reasons behind it? Could you share your opinions? Maybe there's some prejudice caused by Hollywood movies or western media?

=====================================================================================================================================================

(Google translation)

Jestem Chińczykiem mieszkającym w Polsce, podczas mojego pobytu tutaj przekonałem się, że Polki są dla mnie generalnie przyjazne, ale ciężko się z nimi zaprzyjaźnić, nie wspominając o zdobyciu ich serc, nawet w pracy, której doświadczyłem zastraszanie przez moje polskie koleżanki. Więc jakie są tego przyczyny? Czy mógłbyś podzielić się swoimi opiniami? Może są jakieś uprzedzenia wywołane przez hollywoodzkie filmy lub zachodnie media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
43 minuty temu, Jieke napisał:

I'm a Chinese guy living in Poland, during my stay here, I've found that Polish girls are generally friendly to me, but it's hard to make friends with them, not to mention get their hearts, even at work I have experienced bullying by my Polish female colleagues. So what's the reasons behind it? Could you share your opinions? Maybe there's some prejudice caused by Hollywood movies or western media?

=====================================================================================================================================================

(Google translation)

Jestem Chińczykiem mieszkającym w Polsce, podczas mojego pobytu tutaj przekonałem się, że Polki są dla mnie generalnie przyjazne, ale ciężko się z nimi zaprzyjaźnić, nie wspominając o zdobyciu ich serc, nawet w pracy, której doświadczyłem zastraszanie przez moje polskie koleżanki. Więc jakie są tego przyczyny? Czy mógłbyś podzielić się swoimi opiniami? Może są jakieś uprzedzenia wywołane przez hollywoodzkie filmy lub zachodnie media?

Why polish girls so offended by Poles?  

(Google translation) widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jieke napisał:

I'm a Chinese guy living in Poland, during my stay here, I've found that Polish girls are generally friendly to me, but it's hard to make friends with them, not to mention get their hearts, even at work I have experienced bullying by my Polish female colleagues. So what's the reasons behind it? Could you share your opinions? Maybe there's some prejudice caused by Hollywood movies or western media?

=====================================================================================================================================================

(Google translation)

Jestem Chińczykiem mieszkającym w Polsce, podczas mojego pobytu tutaj przekonałem się, że Polki są dla mnie generalnie przyjazne, ale ciężko się z nimi zaprzyjaźnić, nie wspominając o zdobyciu ich serc, nawet w pracy, której doświadczyłem zastraszanie przez moje polskie koleżanki. Więc jakie są tego przyczyny? Czy mógłbyś podzielić się swoimi opiniami? Może są jakieś uprzedzenia wywołane przez hollywoodzkie filmy lub zachodnie media?

Maybe you met the wrong kind of girls or maybe it's not bullying but they really like you. There's a Polish proverb "kto się lubi ten się czubi" which translates into something like "if they like each other they will tease each other". So maybe the girl that is bullying you actually likes you a lot. Start joking back, but in a nice way. Smile to them.

Here in Poland it's not like in western Europe. Polish girls are used to wait for moves from guys when it comes to infatuation, desire, love. Even if they do feel something towards you they will almost never show it. You have to try yourself to get closer to them, to know them better and find out.

Edytowano przez Hellies
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

White girls are not into asian guys, in fact asian girls are not into asian guys, so basically you're fucked.

Edytowano przez Danger
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

Polki to rasistki, w dobrym znaczeniu tego słowa. Wielokrotnie zderzały mi się Polki z obiegową opinią o czarnych dyszlach. 

Jeżeli to nie jest temat z dupy napisany przez kobietę, to może po prostu przestań wpie/rdalać wszystko co ma tętno. Polki mogą nie lubić nietoperzojadów, a twoje pochodzenie nie ma tutaj nic do rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thank you for your answers, when it comes to the size of that private part, well, at least in China, those western girls never complain about their Chinese boyfriends' private parts, usually if they break up, often caused by cultral differences.

----------------------------------------------------------------

Dziękuję za odpowiedzi, jeśli chodzi o wielkość tej części intymnej, no cóż, przynajmniej w Chinach te zachodnie dziewczyny nigdy nie narzekają na intymne części swoich chińskich chłopaków, zwykle gdy się rozstają, często z powodu różnic kulturowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

China is big, there're 1.4 billion people! Some have small sizes, some big ones, you can't generalize. Plus, length is never a problem as long as they can have babies. I hope the discussion ends here.

-----------------------------------------------------------------

Chiny są duże, jest tam 1,4 miliarda ludzi! Niektóre mają małe rozmiary, inne duże, których nie można uogólniać. Ponadto długość nigdy nie stanowi problemu, o ile mogą mieć dzieci. Mam nadzieję, że dyskusja tutaj się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×