Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magdalena84

Faceci w krótkich spodenkach

Polecane posty

Czy Wy też uważacie za żenujące, gdy dorosły facet hetero chodzi po mieście w krótkich spodenkach? Nie dość, że jest to brzydkie i niehigieniczne, to naprawdę źle wygląda. Wiadomo, że chodzenie w krótkich spodenkach to gejowski zwyczaj, czy to w spodenkach za kolano czy przed, to znak przyciągający gejów. Mój mąż sam nie pamięta od kiedy przestał chodzić w krótkich spodenkach, ale mówił, że chyba jako dziecko zanim mu włosy urosły na nogach. Oczywiście, jeżeli jesteście gejami, to nikt Wam nie zabrania chodzić w krótkich portkach i do tego golić nóżki, chociaż niektórzy geje chodzą w krótkich spodenkach i nóg nie golą. Tak więc drodzy Panowie hetero, uważam, że jak już dojrzeliście i macie kłaczki na nogach i nie jesteście gejami, to lepiej zakładajcie długie bawełniane lub lniane spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 21:21, magdalena84 napisał:

Tak więc drodzy Panowie hetero, uważam, że jak już dojrzeliście i macie kłaczki na nogach i nie jesteście gejami, to lepiej zakładajcie długie bawełniane lub lniane spodnie.

W głębokim poważaniu mam w czym chodzą geje i w czym Ci się widzi.

Tobie nikt nie pisze jak masz się ubierać więc odkafeteriuj się od innych.

Chodzętak jak lubię.

😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. Jak kobieta chodzi z odsłoniętymi nogami to jest to lesbijskie zachowanie, bo przyciąga tym inne kobiety xd Dlatego na upały polecam grube spodnie i sweter na wszelki wypadek. 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2020 o 16:48, misiakofa napisał:

To chyba długie lniane to gejoza. 

Widać, że się nie znasz na prawdziwej męskiej modzie. Od lat długie lniane spodnie zakładają mężczyźni z sytuowanych i książęcych rodzin. Zobacz sobie jak ubierają się politycy lub rodziny królewskie. Nikt nie biega w krótkich portaskach jak małe dziecko, tylko jak prawdziwi mężczyźni zakładają długie lniane spodnie. Len to przewiewny materiał, bardzo męski i elegancki. Pewnie niewiele wiesz o świecie, a Monte Carlo, San Remo, Fouquet's Barriere, Plaza Athenee, Shangri-La, Via Suvretta czy Ostozhenka były oglądane przez Ciebie co najwyżej na pocztówkach i w telewizji ;) Zaufaj ludziom, którzy lepiej znają się na modzie. Krótkie spodenki są dla dzieci, a nie dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, magdalena84 napisał:

Widać, że się nie znasz na prawdziwej męskiej modzie. Od lat długie lniane spodnie zakładają mężczyźni z sytuowanych i książęcych rodzin. Zobacz sobie jak ubierają się politycy lub rodziny królewskie. Nikt nie biega w krótkich portaskach jak małe dziecko, tylko jak prawdziwi mężczyźni zakładają długie lniane spodnie. Len to przewiewny materiał, bardzo męski i elegancki. Pewnie niewiele wiesz o świecie, a Monte Carlo, San Remo, Fouquet's Barriere, Plaza Athenee, Shangri-La, Via Suvretta czy Ostozhenka były oglądane przez Ciebie co najwyżej na pocztówkach i w telewizji 😉 Zaufaj ludziom, którzy lepiej znają się na modzie. Krótkie spodenki są dla dzieci, a nie dla mężczyzn.

Jakbyś to Ty znała się na modzie, to byś się nie wypowiadała na forum tego typu tylko na ą ę glamour.... Nie interesuje mnie moda bieżąca ani filmowa, noszę co mi się podoba. Tak samo wyrażam swoje zdanie na temat ubioru wedle moich upodobań a nie pod naciskiem panujących trendów. Spodnie lniane ? ok Tak jak napisałaś, dodałabym jeszcze Ibizę hehe ale raczej nie na miasto u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, misiakofa napisał:

Jakbyś to Ty znała się na modzie, to byś się nie wypowiadała na forum tego typu tylko na ą ę glamour.... Nie interesuje mnie moda bieżąca ani filmowa, noszę co mi się podoba. Tak samo wyrażam swoje zdanie na temat ubioru wedle moich upodobań a nie pod naciskiem panujących trendów. Spodnie lniane ? ok Tak jak napisałaś, dodałabym jeszcze Ibizę hehe ale raczej nie na miasto u nas. 

Pewnie mieszkasz w jakimś zapadłym mieście, skoro tak uważasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 12:03, magdalena84 napisał:

Pewnie mieszkasz w jakimś zapadłym mieście, skoro tak uważasz 😉

No jeżeli za takie Gdańsk uważasz... Nie niestety nie jestem z warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 06:59, magdalena84 napisał:

Od lat długie lniane spodnie zakładają mężczyźni z sytuowanych i książęcych rodzin. Zobacz sobie jak ubierają się politycy lub rodziny królewskie. Nikt nie biega w krótkich portaskach jak małe dziecko

Ale też królowa angielska nie ubiera się jak nastolatki na polskich ulicach :-D  Nie każdy jest księciem z królewskiej rodziny.  Nie wyobrażam sobie by w upale chodzić w jakichkolwiek długich spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w obcisłych lub za krótkich spodenkach to rzeczywiście przesada. Ale takie jeansowe do kolan, nie  za wąskie to dlaczego nie. Latem mój chłopak kupił takie w cross jeans. Do tego kupiliśmy koszulkę w 4F i wyglądał super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×