Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mateofal@op.pl

Rozstanie

Polecane posty

Nie sądziłem, że będę zmuszony nawet tutaj prosić o pomoc, ale jestem 1 raz w takiej sytuacji w życiu. Postaram się opisać krótko.
Zostawiła mnie dziewczyna po 5 latach związku z mojej winy. 
Dogadujemy się we wszystkim, nie ma opcji na inną w moim życiu. Powodem jest brak zainteresowania i uwagi z mojej strony przez ostatnie pół roku. Mówiła mi 3 razy w tym czasie, że coś jest nie tak, a ja nie reagowałem, ponieważ wiedziałem, że niedługo wprowadzamy się razem do mieszkania, ustabilizują mi się godziny pracy i wszystko będzie dobrze.
Chce dodać, że jej zachowanie do ostatniej chwili było takie same jak zawsze. W tym samym tygodniu szukała dla nas mieszkania, chciała wyjechać na wakacje. 
Stało się to 3 dni temu, nie odcięła się ode mnie, dzisiaj dzwoniła jak sobie radzę.
Mówi, że przez to, że się nie widzieliśmy i się nią nie zajmowałem to uczucie powoli wygasło. Na ten moment mnie nie kocha, uważa, że to może być przyzwyczajenie. Chce być narazie sama.

Uprzedzam, że nikogo nie ma. Ja wytłumaczyłem i obiecałem wszystko co mogłem przez 2 dni. Nie wyobrażam sobie bez niej życia i to ja spier***łem.

Proszę tylko o pomoc co mogę zrobić. To nie jest temat w stylu ,, tego kwiatu jest pół światu,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×