Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Areck

Klapki basenowe na co dzień lub japonki u faceta..

Polecane posty

No hej, 

Po przeczytaniu jakiegoś w artykułu w sieci o tym, że basenówki wracają do mody zastanawiam się czy ktoś to pisze serio czy ja mam inny tok myślenia? Generalnie rozchodzi się o faceta.  Otóż panowie wybierają coraz częściej klapki gumowe vel  basenowe do chodzenia na co dzień do stroju sportowego niż japonki..  

Czy to jest jeszcze modne, ja wiem, że wygoda etc. ale w oku Pań jak to wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja od zawsze wolałam faceta w takich basenowych klapkach zamiast w japonkach. wygląda to o niebo lepiej do takiego codziennego stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w japonkach każdy facet wygląda dziwnie,zwłaszcza tu gdzie żyjemy, ale takie laczki w taki upał to jak najbardziej, do szortów zwykłych... Mnie to całe życie dziwiło,że 90% chłopów w te upały nosi normalne buty i skarpetki xD Jak oni wytrzymują, a raczej jak ich stopy to wytrzymują?! Nie ma nic przyjemniejszego w taki skwar jak powiew wiatru na stopie xD

Ja swoich byłych w czasie letnim to namawiałam na klapki "weź się nie męcz w tych skarpetach" ale oni byli nieugięci. Jakby ich stopy temperatury nie odczuwały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×