Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AnnaMaj

Kto kupuje lajki?

Polecane posty

Ostatnio zaczęłam sprawdzać na socialblade i igblade przyrost obserwatorow u naszych "gwiazdek" na Instagramie czy youtubie i wychodzi, że niezłą kasę za followersow. Codziennie minus po 1 po 2 obserwatorów, czasami plus 2, nagle jednego dnia 250 nowych osób 😂

Całkiem normalnie to wygląda u mamy trojaczków ale u szafeczki coś tu zdecydowanie nie gra 😄

Powiedzcie jak wygląda to u Waszych ulubieńców ?:) też takie nagle przypływy obserwatorów po 200 osób bez przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak próżne i głupie, że nie wiem nawet jak to skomentować. Mam taką koleżankę na insta i kilka znajomych znajomych, których obserwuje i to bardzo widać 🙂 Przykładowo profil ma 100 tys. obserwatorów, a zdjęcie lubi 300-1000 osób 😄 Gdzie ta reszta? Hahaha ja np. prowadzę zwyczajne konto i mam około 400 obserwatorów, a moje zdjęcia lubi średnio 50-100 osób 😄 Znajomi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dark Evil napisał:

Wielu instagramerkom przybywa obserwujących jak dadzą zdjęcie lub zostaną udostepnione przez kogos innego

dokładnie, więc takie skoki nie zawsze muszą znaczyć, że ktoś kupił lajki. Chyba najlepiej patrzeć wtedy jakie to są konta, fejkowe łatwo poznac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą instagram jakis czas temu mial ukrywac ilosc polubien, w jakis panstwach to chyba testowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×