Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. 

Staramy się o dzidziusia. W sumie to 2 cykl. W marcu odstawilam tabletki anty i od czerwca się staramy. 

Jako że nie miałam potrzeby monitorowania cyklu to nie wiem ile miały poprzednie. 

Ostatni 38 dni. 2 tyg przed @trafilam to gina z silnym bólem Lewego jajnika. Okazało się że mam torbiel ( prawdopodobnie nie pęknięte ciałko żółte) 

4 dni temu zrobiłam test i wyszedł cień ale ok pół H po czasie więc nie brałam tego pod uwagę. Dziś zrobiłam rano facelle i wyszedl bladzioch. Z ciekawości kupiłam jeszcze jeden test doz plytkowy - czułość 10 i linia też się pojawiła po ok 1 min 

https://zapodaj.net/d21b043ef12db.jpg.html

Ale też na wkładce pojawił się brązowy służ. Brzuch pobolewa z różnych stron ale zazwyczaj na srodku inny niż na @  . Martwi mnie to. Tym bardziej że jedno dzieciątko już raz straciłam i też zaczęło się od pla mienia 

Czy była któraś z was w takiej sytuacji? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga kreska widoczna, test pozytywny. Ja w terminie miesiączki też miałam delikatne brązowe plamienie, które po 2-3 dniach przeszło i pojawiło się w terminie kolejnej spodziewanej miesiączki. W moim przypadku nie oznaczało to nic złego i ciąża rozwijała się prawidłowo. Jednak każdy organizm jest inny, ciężko powiedzieć z jakiego powodu u Ciebie występuje plamienie. Może podobnie jak u mnie nie jest to nic groźnego, a może zaczyna się poronienie. Musisz się skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam bladziutka kreskę a dziś mam prawie dwuletnią córeczkę 😊 także trzymam kciuki 😉 daj znać co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×