Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Drodzy czytelnicy, przepraszam Was za niedopasownie kategorii do tematu.

Pisze o moim problemie, ktory zaczal sie dwa lata temu, lecz zdalem sobie z niego sprawe dopiero niedawno.

Ma on podloze filozoficzne, egzystencjonalne..

Jak wiadomo sa teraz wakacje dla dzieciakow i mlodziezy. Najczesciej chodze spac o 7, by obudzic sie o 14.

(Rano) czuje sie okropnie, pomaga mi tylko kawa. Kiedy jem obiad to popadam w ogromne refleksje.

Motto mojej babci: obiad zjedzony - dzien zaliczony.

Szczerze wybralbym eutanazje zamiast trwac w tym "kapitalistycznym komunizmie", gdzie liczy sie tylko dostepnosc tlenu, wody, snu i pozywienia.

Kazdy z Was po dluzszym zastanowieniu poparlby moje zdanie.

Wybaczcie mi moj brak poetyckiego talentu, nigdy nie lubilem przedmiotow humanistycznych.

Mam nadzieje, ze wsrod Was znajdzie sie osoba o scislym umysle, ktora zrozumie ten problem.

Mianowicie:

Kiedy patrze na czlowieka, nie widze go tak jak widza go inni.

Patrze na skupisko atomow.

Wiem, ze jego nastepne slowa, mysli i czyny sa juz ustalone.

Jezeli uderzy mnie w twarz, nie bede na niego zly. To decyzja materii, ktora buduje jego mozg.

Kiedy wyciagnie przed siebie dwie rece zacisniete w piesc i kaze mi losowac. Jedna ze zlota moneta, druga pusta.

Ja nie wierze w to, ze mam 50% szans na wygrana. Wiem, ze to co zrobie juz sie wydarzylo.

Nazwijcie mnie chorym psychicznie, nazwijcie glupcem.

Ci, ktorzy znaja te zagadnienie z fizyki wiedza, ze potrafi zniszczyc czlowieka.

Z poczatku dotyka go euforia spowodowana poznaniem, pozniej zas taki obiekt lezy dniami na podlodze i nie wie co jest 5.

Pisze z dziewczyna, ktora poznal w Egipcie.

Ona przeprasza go, ze znalazla sobie chlopaka.

On wie, ze tak mialo sie stac i nie bylo innego wyjscia.

Zastaniawia sie czym jest milosc. Ogromy ludzi przestaje kochac swoich malzonkow z powodu jednej zdrady.

On nie przestalby kochac, nawet gdyby zostala prostytutka.

Kocha ja mimo, ze jest tylko zaprogramowana materia.

 

Pomozcie! Jak Wy podchodzicie do milosci? Czy da w ogole sie zyc w dzisiejszym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×