Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Popisał bym z kimś, polubił bym kogoś

Polecane posty

1 minutę temu, Maryla31 napisał:

Electra, a Ty dalej swoje, wyjdź z tej skorupy, jesteś bez dwóch zdań fajną laską gdzie więc problem?

Ożesz, ktoś mi słodko kadzi, bo nie wytrzymam 😯 Nie mam żadnych problemów, Ty go w którym miejscu widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
1 minutę temu, Electra napisał:

Nie mam żadnych problemów, Ty go w którym miejscu widzisz?

Brakuje Ci wg mnie solidnego seksu aby nie użyć Twojego wyrazu (dopchania) ale żaden pewnie z wielu kandydatów do Twojej intymności nie spełnia wg Ciebie kryteriów które by były dla Ciebie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryla31 napisał:

 pewnie z wielu kandydatów do Twojej intymności nie spełnia wg Ciebie kryteriów które by były dla Ciebie do przyjęcia.

Nikt ich nie spełnia na tu i teraz.

1 minutę temu, Maryla31 napisał:

Brakuje Ci wg mnie solidnego seksu

Z wypiekami na twarzy czekam na te rżnięcie. Jesteś cholernie monotematyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
2 minuty temu, Electra napisał:

Nikt ich nie spełnia na tu i teraz.

Z wypiekami na twarzy czekam na te rżnięcie. Jesteś cholernie monotematyczna.

Ja już stopuję napisałam co myśłę pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maryla31 napisał:

Brakuje Ci wg mnie solidnego seksu aby nie użyć Twojego wyrazu (dopchania) ale żaden pewnie z wielu kandydatów do Twojej intymności nie spełnia wg Ciebie kryteriów które by były dla Ciebie do przyjęcia.

Żebyś zaznała spokoju dupy, że nie chodzę niedopchana... Walę się jak domki w Armenii, tylko udaje porządną. W końcu jestem na wydaniu, rozumiesz 🤫😉 Pozory muszą być. Możesz spać spokojnie, cały świat sqrwil się bez wyjątku 😏

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
Przed chwilą, Electra napisał:

Walę się jak domki w Armenii, tylko udaje porządną. W końcu jestem na wydaniu, rozumiesz

Nie nadążam, nie wiem czy piszesz szczerze czy ironizujesz, raczej nie jesteś z tych co daje każdemu, wg mnie odwrotnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryla31 napisał:

raczej nie jesteś z tych co daje każdemu, wg mnie odwrotnie 

Nie dość, że ciulaty psycholog to jeszcze intuicja leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryla31 napisał:

raczej nie jesteś z tych co daje każdemu, wg mnie odwrotnie 

Oj Marylcia Marylcia, kamasutrę to Ty masz może w małym palcu, ale na ludziach to Ty nic nie znasz się.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium
8 godzin temu, Electra napisał:

Też tak uważam. Nie wierzę, że Ci co wybrali życie solo całkowicie sąz tego faktu zadowoleni. Osobiście nie rozumiem jak można wybrać samotność, no ale co kto lubi...

Ale to takie ...enie wolę byś sam/sama a w domu siedzą i ryczą po kątach że są samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Blackopium napisał:

Ale to takie ...enie wolę byś sam/sama a w domu siedzą i ryczą po kątach że są samotni

Dlaczego? Ja też Ci to powiem. Dupsko mi pęka czasem w samotności, chciałabym kochać i być kochaną, ale... chcę być sama. Ja nie kryje się z tym, że ten wybór nie jest dobry. W teorii i wyobrażeniach marzy mi się miłość nie z tej ziemi, jestem jej głodna 🤧😝 życie🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iibed napisał:

to są bzdury po prostu każdy patrzy przez swój pryzmat oceniajac innych. ty byś płakał/a po kątach to nie oznacza że każdy tak robi. 

 

Myślę, że ma bardzo dużo racji. Ktoś kto zarzeka się, że chce być sam po prostu nie unosi boku dupy i zraził się. Jesteśmy inni, każdy ma swoje potrzeby i plan na życie, ale nie oszukujmy się, ogromna większość z nas chce mieć kogoś bliskiego. Tylko nieliczni jarają się życiem samotnika. Życie w pojedynkę może i ma swoje uroki, ale... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iibed napisał:

to są bzdury po prostu każdy patrzy przez swój pryzmat oceniajac innych. ty byś płakał/a po kątach to nie oznacza że każdy tak robi. 

 

Myślę, że ma bardzo dużo racji. Ktoś kto zarzeka się, że chce być sam po prostu nie unosi boku dupy i zraził się. Jesteśmy inni, każdy ma swoje potrzeby i plan na życie, ale nie oszukujmy się, ogromna większość z nas chce mieć kogoś bliskiego. Tylko nieliczni jarają się życiem samotnika. Życie w pojedynkę może i ma swoje uroki, ale... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium
5 godzin temu, Electra napisał:

Dlaczego? Ja też Ci to powiem. Dupsko mi pęka czasem w samotności, chciałabym kochać i być kochaną, ale... chcę być sama. Ja nie kryje się z tym, że ten wybór nie jest dobry. W teorii i wyobrażeniach marzy mi się miłość nie z tej ziemi, jestem jej głodna 🤧😝 życie🤷‍♀️

Często ludzie zgrywają przed innymi tym kim nie są kur... ...a że im dobrze ze jest ok 👌 a w rzeczywistości rozpierdala ich gdy widzą pary xdd każdy by chciał miłości jak z TV i istnieją takie tylko czasem na pozór tacy ludzie nie uszczesliwiaja się uczuciami tylko rzeczami materialnymi pokazując je na publikę aby każdy zobaczył gdzie ... byli w tą sobotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Blackopium napisał:

rozpierdala ich gdy widzą pary x

Nie miałam nigdy fazy, że żal mi dupę ściskał, gdy widziałam pary. Po pierwsze nie jestem zawistna, po drugie jak między tą parą jest to wiedzą tylko oni sami (często nie tak kolorowo jakby wydawało się). Facet kumpeli był uosobieniem męskiego ideału, wszystkie zazdroscilysmy jej TAKIEGO faceta. A Ten facet na imprezie przedślubnej, jak zalał dupę, poprosił mnie do tańca i zaczął ze mną flirtować. Powiedział, że do ołtarza nogi sobie połamie, żeby tylko nie dojść. Więc jeśli pytasz czy zazdroszczę czyjegoś szczęścia odpowiem nie. Mam coraz większy tumiwisizm związkowy. Za dużo widziałam, za dużo słyszałam, dlatego nie pęka mi dupsko z żalu na widok innych.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Blackopium napisał:

rozpierdala ich gdy widzą pary

Albo porozmawiajmy o moim byłym szefie. Żona w ciąży, szczęśliwa. Ciąża zagrożona, musiała polegiwać. A on? Zaczyna przypadkowo dotykać mnie, komplementować mnie, kłaść rękę na moją, dokładać mi godzin żebym była dłużej, proponować drinki po pracy. Chodź, porozmawiajmy o tym ich pieprzonym złudnym szczęściu. Trochę historii mam, masz dużo wolnego wieczoru? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam takie związki i takie miłości. Wolę być sama choćby mi z żalu miało dupsko pęknąć w poprzek tak, że zagrałbyś w kółko krzyżyk na moich pośladkach. 

Edytowano przez Electra
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miłość to bzdura, istnieje w filmach i tanich lekturach", że pozwolę sobie na cytat. Każdy z czasem coś odprdoli,dlatego mam zamiar sobie tylko marzyć o tej baśniowej miłości i iść przez życie solo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Haha szybko ci się odmieniło elektryczna hybrydo 😎 wyczuwam inspiracje 

Nie odmieniło mi się. Ciągle łudzę się, że poznam kogoś kto przywróci mi wiarę. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Haha szybko ci się odmieniło elektryczna hybrydo 😎 wyczuwam inspiracje 

A Ty mnie nie dopalaj bo zaraz Ci zrobię powtórkę z rozrywki. Mało Ci? Pieprzony dupek. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Haha szybko ci się odmieniło elektryczna hybrydo 😎 wyczuwam inspiracje 

Ale zabawne o lol rotfl. Ale zablysnelas. Chcesz puchar do kolejnego zbanowanego nicku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

A Ty mnie nie dopalaj bo zaraz Ci zrobię powtórkę z rozrywki. Mało Ci? Pieprzony dupek. 

Przeciez mentalnie na 12 lat. Dziwisz sie ze nikt jej nie chce i musi tu wejsc odreagowac frustracje? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Naprawdę myślisz ze cokolwiek spod twojego adresu kiedykolwiek na mnie zrobiło wrażenie? Zjedz snikersa. Masz poduszke i idź się poplacz. Mnie nie będzie potrzebna 🖐🏼

Zjedz placki bedziesz naprawde wielka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze juz cala jestes Bobko rozdygotana z zawisci i wscieklosci a niedziele masz zepsuta w calosci 😁 a teraz ide calowac sie z Kitkiem a ty mozesz tylko z plackiem 😁 ale takie jak ty tak koncza i nikt po nich nie placze 😁😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Naprawdę myślisz ze cokolwiek spod twojego adresu kiedykolwiek na mnie zrobiło wrażenie? Zjedz snikersa. Masz poduszke i idź się poplacz. Mnie nie będzie potrzebna 🖐🏼

Oczywiście, że nie. Na takie cuda trzeba mieć serce. Jeszcze mało, jeszcze musi wsadzać. Mściwa łajza.Trzymaj się ode mnie z daleka. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przeciez mentalnie na 12 lat. Dziwisz sie ze nikt jej nie chce i musi tu wejsc odreagowac frustracje? 😁

Mentalnie to kawał.... zła, podłości, msciwości. Jakim trzeba być człowiekiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Jeszcze napisz ze się przejmujesz moimi tekstami a cię wyśmieje. 

Tylko kot cie rozumie. I jest twoim przyjacielem z avatara 😁 jak to u mentalnych 12 latek. A ja mam prawdziwego faceta. Boli co? 😁😁

Tylko ze mnie to nie obchodzi ze ciebie to boli, twoja wscieklosc i zawisc mnie ogromnie bawi 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Mentalnie to kawał.... zła, podłości, msciwości. Jakim trzeba być człowiekiem... 

Moze jakis zonaty ja skrzywdzil? W moim topiku cos takiego zasugerowala wiec nie ma sie co dziwic ze teraz dogryza innym zeby poczuc sie lepiej bo musi odreagowac swa krzywde na niewinnych? Zgaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

cię wyśmieje. 

To Ci wychodzi najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

🍌 ja nie zapominam. To twoja karma bananowa. Mściwa podła i zła 😎 a teraz idź szlochać ze cię żaden nie chce kochać. 

Wlasnie idz jedz placki

Bo zaden cie nie kocha i nie robi ci łaski 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

🍌 ja nie zapominam. To twoja karma bananowa. Mściwa podła i zła 😎 a teraz idź szlochać ze cię żaden nie chce kochać. 

Zakładałam od samego początku taki scenariusz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×