Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
młodyzdoswiadczeniem20

Ja, poszukujący czegoś prawdziwego

Polecane posty

Hej, wszedłem tu z zapytaniem, może zdołacie mi pomóc. Jestem 20 letnim chłopakiem i odkąd pamiętam podobały się się starsze dziewczyny, przerodziło się to do starszych kobiet, starszych minimum 5-10 a nawet 20-30 lat starszych. Dojrzałe kobiety są dla mnie idealne, ale bardzo trudno taką znaleźć, wiem, że dla większości związek z kimś tak młodym jest niemożliwy, ale chciałbym chociaż jakiejś relacji, jakiekolwiek uczucia, czegoś ciekawego. Mój widok na to również się zmienił odkąd miałem starszą o 6 lat dziewczynę, uwielbiała tak zwaną "uległość" i ja się w to wkręciłem (po całości), marzy mi się inteligentna i dojrzała kobieta, gdzie mogę takiej szukać? Próbowałem zagadywać na ulicy ;) jakby co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy? Większość normalnych kobiet spi.er doli w popłochu od takiego, co zagaduje na ulicy. Niezależnie od wieku uczestników zdarzenia.

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, młodyzdoswiadczeniem20 napisał:

marzy mi się inteligentna i dojrzała kobieta, gdzie mogę takiej szukać?

w ekskluzywnym sanatorium?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

w ekskluzywnym sanatorium?

Te panie na pewno nie są uległe ( nie ta półka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Te panie na pewno nie są uległe ( nie ta półka).

chyba, że załatwi , że jakieś lekarstewko dorzucą. W sumie w tej kategorii wiekowej to Metaxa albo likierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze. Mam 23 lata i od pół roku spotykam się z dojrzałą kobietą , która jest ode mnie starsza równo o 20 lat.  Mi również się podobają starsze kobiety , a wszystko się zaczęło od ... Tego , że będąc w twoim wieku widziałem koleżanki mojej siostry które są ode mnie starsze o 5 lat.  Nie ukrywam, kręcą mnie dojrzałe kobiety. Mają seksapil , a co najważniejsze wiedzą co od życia wymagają. Kobieta z którą się spotykam  jest mną zainteresowana , bo umiem ją zaspokoić ,a jej mąż nie.. Ja sam osobiście miałem z nią mam to czego nie miałem podczas seksu z moją była.  No i oczywiście jest atrakcyjna i wygląda na nie więcej niż 38lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×