Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
johnny88

Pomoc w drugiej "randce"

Polecane posty

Cześć Wam!

Jakiś miesiąc temu poznałem bardzo uroczą kobietę na jedynym portalu randkowym (jesteśmy w tym samym wieku, przed trzydziestką). Po tygodniu pisania tam przenieśliśmy się na fb, a po następnych dwóch tygodniach spotkaliśmy się po raz pierwszy w cztery oczy. Spotkanie było dosyć długie, jak na pierwszy raz, ale nawet nie odczułem tych godzin, bo bardzo przyjemnie się gawędziło. Nie chcę być wścibski i wypytywać jej jak było, żebym nie wyszedł na jakiegoś narcyza albo zakompleksiałego faceta. Sęk w tym, że pół roku temu zakończył się mój czteroletni związek (pokojowo, uczucie się wypaliło) i chcę być teraz ostrożny podczas związywania się z kimś nowym, ale z drugiej ta nowa znajomość naprawdę mi się podoba i nie wiem, kiedy poprosić/zapytać ją o następne spotkanie, czy może poczekać na jej inicjatywę? Oczywiście po spotkaniu nadal się do mnie odzywa, więc chyba jest dobrze. 🤔

Edytowano przez johnny88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jak dla mnie to teraz jest Twój ruch. Ja w każdym razie nie proponuję mężczyźnie drugiej randki jeżeli mi zależy na długoterminowej znajomości. Najbardziej naturalnie wyjdzie jak około środy-czwartku zapytasz o plany na weekend i zaproponujesz spotkanie. Jeśli nie widzisz jakiejś wielkiej różnicy w sposobie pisania sprzed spotkania i teraz, tzn. dziewczyna nie stała się oschła, nie odpowiada zdawkowo tylko normalnie, jak wcześniej to wszystko na dobrej drodze.

Mi również zależy na długoterminowej znajomości, ale jak pisałem, nie chcę się spieszyć, żeby dobrze i mądrze to rozegrać, bo dziewczyna ma to coś. Spotkaliśmy się teraz w sobotę, więc chyba za szybko, żeby zapytać o następny wypad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, johnny88 napisał:

pół roku temu zakończył się mój czteroletni związek (pokojowo, uczucie się wypaliło) i chcę być teraz ostrożny podczas związywania się z kimś nowym, ale z drugiej ta nowa znajomość naprawdę mi się podoba i nie wiem, kiedy poprosić/zapytać ją o następne spotkanie, czy może poczekać na jej inicjatywę

Jeśli tylko nic nie czujesz do poprzedniej kobiety, to nie ma to znaczenia. Tylko żeby po kilku randkach nagle Twoja była nie urosła do najwspanialszej kobiety świata. 

Kiedy? Chociażby zaraz, jak masz ochotę to na co czekać? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, johnny88 napisał:

Spotkaliśmy się teraz w sobotę, więc chyba za szybko, żeby zapytać o następny wypad

Pytasz ją czy ma ochotę, a jeśli tak to kiedy. Gdzie tu kurna rozkmina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Jeśli tylko nic nie czujesz do poprzedniej kobiety, to nie ma to znaczenia. Tylko żeby po kilku randkach nagle Twoja była nie urosła do najwspanialszej kobiety świata. 

Kiedy? Chociażby zaraz, jak masz ochotę to na co czekać? 

 

Nieee, do byłej absolutnie nic nie czuję. 

Nie chcę być nachalny i tyle, może poczuć presję z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, johnny88 napisał:

Nie chcę być nachalny i tyle, może poczuć presję z mojej strony.

Jeśli jej zależy na tej znajomości to nie będzie żadna presja tylko raczej ucieszy ją Twoje zainteresowanie i fakt, że chcesz z nią spędzać czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

Jeśli jej zależy na tej znajomości to nie będzie żadna presja tylko raczej ucieszy ją Twoje zainteresowanie i fakt, że chcesz z nią spędzać czas. 

Ona to wie, bo jej bardzo subtelnie to zasugerowałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, johnny88 napisał:

Ona to wie, bo jej bardzo subtelnie to zasugerowałem. 

To działaj nie marudź i nie twórz wyimaginowanych problemów. Prawda jest taka, że jak jej zależy to będzie jej ciągle Ciebie mało i nie wystraszy się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, johnny88 napisał:

Mi również zależy na długoterminowej znajomości, ale jak pisałem, nie chcę się spieszyć, żeby dobrze i mądrze to rozegrać, bo dziewczyna ma to coś. Spotkaliśmy się teraz w sobotę, więc chyba za szybko, żeby zapytać o następny wypad. 

Ale propozycja spaceru to nie wizyta w hotelu..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, johnny88 napisał:

Nieee, do byłej absolutnie nic nie czuję. 

Nie chcę być nachalny i tyle, może poczuć presję z mojej strony.

Nie zdziw się jesli ona pomyśli o braku zainteresowania z twojej strony skoro po spotkaniu wybierasz tylko rozmowe online...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj póki jeszcze można wychodzić do parków, lasów etc.

Bo za miesiąc będziesz ubolewal, że nie postarałeś się (tak, propozycja spotkania to zabieganie a nie nachalność!) i nie widzieliście się częściej, bo pandemia znów was zamknie w domach

Edytowano przez Sandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×