Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malwina0

Ukrainiec do mnie przemówił

Polecane posty

Jakiś czas temu przyszedł do nas do pracy przystojny Ukrainiec. Wysoki blondyn o oczach błękitnych niczym lazurowe wybrzeże, włosach jasnych jak łany pszenicy i sylwetce pięknej jak Adonis. Przez jakiś czas obserwował mnie ukradkiem, aż ostatnio nagle podszedł do mnie i zaprosił mnie na kawe, aż nogi się pode mną ugieły i nie byłam w stanie zrobić kroku. Jego opętane szaleństwem oczy, chmurne jak burza z piorunami w środku lata, dawały do zrozumienia, że nie przyjmuje odmowy, zgodziłam się od razu. Poszliśmy razem na kolację, a on szastał pieniędzmi jak jakiś Armani, wypiliśmy kilka drinków, gdy odprowadzał mnie do domu zaczepili nas jacyś nacjonaliści, a on zasłonił mnie własnym ciałem i sam rozprawił się z całą trójką niczym gniewny bohun gotowy zabić każdego kto skrzywdziłby jego kobietę. Nie jestem pewna jak to się stało, ale wylądowaliśmy w łóżku, był taki dziki, namiętny i czuły jednocześnie. Ma takie silne ramiona od ciężkiej pracy. Następnego dnia twierdził, że jesteśmy w związku, a ja mam rzucić pracę, a on się mną zaopiekuje. Ja mam tylko go kochać  i zająć się  nim i domem. Nie wiem co mam robić jest taki cudowny, jak model z Mediolanu. Nie mogę przestać o nim myśleć. Powiedział, że jak się nie zgodzę, do nas zabije. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×