Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
annaw

zaproszenie współpracowników a ślub

Polecane posty

Witam, za trochę ponad miesiąc biorę ślub i w związku z tym mam dylemat, czy zaprosić kogoś z pracy. Pracuje w instytucji publicznej ponad dwa lata, jestem oddelegowana do pracy w filli, w tej instytucji pracują jeszcze 4 inne kobiety i dyrektor. Widuję się z nimi średnio 2 razy w tygodniu, z jedną z pań wcale (raz na rok). Nie utrzymujemy przyjacielskich stosunków, rozmawiamy przy okazji spotkań w pracy, ale nie są to jakieś bliskie relacje. Jestem najmłodsza ze wszystkich i najkrócej tutaj pracuje, reszta pracowników zna się zdecydowanie dłużej, więc jest miedzy nami dystans. Jako, że jest to ślub cywilny miałam zamiar dać zaproszenie tylko do usc, ale w związku z pandemią w urzędzie może przebywać ograniczona ilość osób i będzie to najbliższa rodzina. Na wesele nie chce zapraszać nikogo z pracy przede wszystkim ze względu na ograniczanie kosztów, poza tym ograniczamy również liczbę zaproszonych gości ze względu na pandemię. I teraz pytanie, co zrobić. Narazie nikomu w pracy nie mówiłam o ślubie. Myślałam o tym, żeby przyjechać z ciastem, tylko nie wiem, czy przed, czy po ślubie? Poza tym 2 z pań nie pracują w głównej siedzibie. Nie chce też, żeby ktoś pomyślał, że chodzi mi o jakiś prezent. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zapraszała - u mnie w pracy wczesniej jak sie dziewczyny hajtały to też zapraszały wybiórczo. A tym bardziej teraz, w dobie pandemii.

Jabym wspomniała, że wtedy i wtedy biorę ślub i wtedy w rozmowie zawsze można wspomniec, że teraz ograniczenia sa do ilosci osób itd. Na pewno zrozumieją. A po ślubie w pierwszy dzień roboczy po prostu przyjedź z ciastem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi, właśnie o tym myślałam, bo wielkiej tajemnicy nie chce z tego robić, a nie chce też nieprzyjemności w pracy, także w pon po ślubie wybiorę się z ciastem do pracy. Jeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo 😊 chociaż ze względu na obecną sytuację i pandemię bardzo się denerwuję, to mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×