Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WawaPit

delikatny wąsik u dziewczyny - jak jej zwrocic uwage

Polecane posty

Mam pytanie - od dobrego przyjaciela ,ktoremu nie wiem co doradzic 

ma dziewczyne od kilku tygodniu, wszystko zajebiscie , podoba mu sie , super sex itp , ale ma jeden problem - mianowicie dziewczyna ma delikatny wąsik ( jest brunetką ) i mega mu to przeszkadza

ogolnie laska super, teraz sa w Chorwacji to chce sie wszedzie bzykac, ladna ,s zczupla tylko taki jeden minusik, ktory powoduje ze brakuje mu kropki na i , czy jak to mowil Tomasz Hajto truskawki na torcie 🙂

co byscie doradzili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona jest od niego mlodsza o iles tam lat i widocznie nie zwrocil jej nikt na to uwagi 

fakt ze on jest czasem lekko ...nięty - kiedys zerwal z laska bo pretekstem bylo to ze co chcwile zmieniala kanaly w telewizorze pilotem i mowi ze to byl katalizator zerwania, ale tutaj ta laska rzeczywiscie ma lekki wąsik - porownałbym do 14 letniego chlopaka , co dziwne rzeczywiscie laska niesamowicie ladna zadbana itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

To ona lusterka nie ma? Dziwne,  hahaha

swoja droga kiedys na Jamajce mialem wakacyjna milosc z lokalna sliczna dziewczyna i ona miala nieogolone nogi , co prawda trzeba bylo sie przyjrzec zeby to zauwazyc , ale po 2 dniach koledzy sie smiali ze mnie ze chodze z sarenką, a mi to kompletnie nie przeszkadzalo, miala inne zalety 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WawaPit napisał:

swoja droga kiedys na Jamajce mialem wakacyjna milosc z lokalna sliczna dziewczyna i ona miala nieogolone nogi , co prawda trzeba bylo sie przyjrzec zeby to zauwazyc , ale po 2 dniach koledzy sie smiali ze mnie ze chodze z sarenką, a mi to kompletnie nie przeszkadzalo, miala inne zalety 🙂 

W takim razie wszystko kobitka widzi i to akceptuke a jak się komuś nie podoba to juz nie jej a jego sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Kiedy w koncu facetom urosna jaja i przestana sie przejmowac tym, co mysla o ich dziewczynach koledzy?

ale to nie o kolegow chodzi a o niego - on nie wie jak jej zwrocic na to uwage zeby nie poczula sie dotknieta, to jemu nie pasuje

ja z wąsatą nie moglbym chyba byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Kiedy w koncu facetom urosna jaja i przestana sie przejmowac tym, co mysla o ich dziewczynach koledzy?

Serio? Naprawdę  tak jest? O boszze toz to nie wybieracie sobie kobiet wg własnych upodobań tylko upodobań waszych kolegów? Przykre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WawaPit napisał:

ale to nie o kolegow chodzi a o niego - on nie wie jak jej zwrocic na to uwage zeby nie poczula sie dotknieta, to jemu nie pasuje

ja z wąsatą nie moglbym chyba byc 

to niech jej powie kiedys jak będą w jakiejś żartobliwej sytuacji miedzy sobą...kochsnie tobie wasy rosną,  hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie coś pomyslalam, że skoro jej wasy rosną to zobacz czy na cyckach wloso nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WawaPit napisał:

to juz by bylo chyba za wiele szczescia na raz 😜

 

Hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kulfon napisał:

Kiedy w koncu facetom urosna jaja i przestana sie przejmowac tym, co mysla o ich dziewczynach koledzy?

Dokładnie to chciałem napisać, ale dodam tylko, że jak dla mnie, to dodawało by tylko smaczku, pikanterii. Już sobie wyobrażam, jak bym delikatnie muskał opuszkami palców takie mikrowąsiki.

Wąsiki wokół innych warg mojej Najmilejszej absolutnie mi nie przeszkadzają w czasie całowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×