Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozana 1995

Pomocy ! 🙄

Polecane posty

Witam. Stosowałam przez 9 miesięcy tabletki Axia Conti ze względu na nieregularne miesiączki.
Od czerwca zakończyłam stosowanie tabletek ze względu na decyzję zajścia w ciążę. Ostatnie opakowanie zazylam do końca po czym wystąpiło krwawienie, kolejny miesiąc (07.07) kolejna miesiączka jeśli mogę to tak nazwać. Zaczęliśmy się starać od 19 lipca a dziś 13 .08 nadal brak miesiączki , testy robiłam i wynik był przy prawie każdym negatywny , 1 test wyszedł z bardzo blada kreska wręcz niewidoczna ( test robilam po południu) następnego dnia z porannego moczu postanowiłam powtórzyć i po drugiej kresce choć bladziutkiej zero śladu !!!!
Dodam że na początku czyli jakieś 2-3 dni po spodziewanej miesiączce która nie nadeszła miałam ogromne bole ( jak na okres) Co się ze mną dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak miesiączki może wynikać z innych czynników niż tylko ciąża takich jak stres, zmiana stylu życia, przyjmowanie leków, choroba. Zdarza się, że po odstawieniu leków antykoncepcyjnych cykle stają się nieregularne przez jakiś czas, występują przesunięcia.

Wbrew temu co się słyszy dość trudno zajść w ciąże. Najlepiej przed ,,staraniem się'' skonsultować się i porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który na pewno pomoże. Warto robić testy owulacyjne. Pomiędzy wynikami negatywnymi najlepiej odczekać przynajmniej dwa dni, a test robić z porannego moczu. Mimo ciąży test może wyjść  negatywny(zbyt niskie stężenie hormonu we krwi). 

Skonsultuj się z lekarzem ginekologiem, który zbada przyczyny braku miesiączki i doradzi jak bezpiecznie i skutecznie starać się o dziecko. 

Życzę Ci dużo zdrowia i powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×