Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anono

Czy laserowa korekcja wzroku to dobry pomysl?

Polecane posty

Witam, mam 22 lata i moja wada wzroku to - 4. Zaczynam zastanawiac się nad laserową korekcja wzroku. 

Czy jest tu ktos kto przeszedł taką operacje lata temu i powie czy mu to pomoglo, czy bolalo oraz jakie są efekty? Czy po operacji bardzo trzeba na siebie uważac i rezygnować z jakis rzeczy typu sport? Czy wada bardzo sie poglebia po takiej operacji? Żałujecie decyzji? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku laserowa korekcja wzroku wykonana w  Ośrodku Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM była najlepszą decyzją w ostatniej dekadzie. Widzę znakomicie, nie potrzebuję okularów. Polecam ten ośrodek, warto taki zabieg wykonać właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam w Katowicach korekcję wzroku w optegrze. zadowolona jestem z rezultatu, dokładnie i dobrze przeprowadzona, i szczerze mowiąc nie zawahałabym się drugi raz zrobić ten zabieg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak w Katowicach jest dobra Optegra! sama się u nich leczyłam i bardzo sie to opłacało! jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo w Rzeszowie - doskonała klinika i szczerze mówiąc cieszę się ze na nią trafiłam. porządnie i dokładnie! czułam ze jestem w pewnych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście znam Łodzką Optegrę ale myślę ze po prostu każda z tych klinik jest godna zaufania. Rzeczowo i dokładnie się zajmują pacjentem. Byłam spokojna o swoje zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×