Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alesja12

jak latem dbacie o suchą skórę?

Polecane posty

Jak w lecie dbacie o bardzo suchą skórę, ja zużywam balsamy, mleczka i kremy tonami a i tak nie mogę się pozbyć suchości z łokci, kolan 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kosmetykami to nie pomogę bo sama szukam czegoś co by dało spokój na dłużej, może spróbuj suplementu oeparol z olejem z wiesiołka, sama go biorę raz na jakiś czas i zawsze skóra wygląda lepiej, jest bardziej gładka i nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam masła do ciała od Orientany - róza japonska i liczy nie dosc ze super pachnie to bardzo dobrze nawilza i natluszcza skore ktora pozostaje na dlugo miekka i nawilzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie męczę skóry chemicznymi kosmetykami, wybieram w miarę naturalne. Polecam też peelingi z soli (nie z cukru) i jakieś kremy do ciała na bazie masła shea lub oleju kokosowego (warto czytać etykiety i wybierać produkty o jak największej zawartości tych składników). Ostatnia sprawa, to odżywianie - ale to dłuższy temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do balsamu olejek albo mieszankę oleji. Takich naturalnych, zimnotłoczonych. Np avocado czy macadamia. Wybór bardzo duży, najtaniej oczywiście na allegro 😁 Możesz też dodać olejki do kąpieli.

Edytowano przez Ana89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam maslo do ciala od Orientany z rozy japonskiej i liczi, ma super zapach i swietnie nawilza i to na dlugo - wazne tez aby nakladala je od razu po kapieli najlepiej w lazience ktora jest jeszcze zaparowana, wtedy cialo najlepiej przyjmuje takie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz na facebooku do ,,abc skladow kosmetykow - analizy i porady pielegnacyjne'' - sztos grupa, wszystko sobie wyprostowałam dzięki poradom tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a robisz peeling? ja robie go 2x w tygodniu a jesli chodzi o cos nawilzajacego to maslo od Orientany z roza i liczi - najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rób peelingi, może właśnie jak pisała jedna dziewczyna 2 razy w tyg, to usuniesz suche skórki. Może używasz za słabe kosmetyki na swój typ skóry? Spróbuj z jakimś mocniejszym kremem nawilżającym! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry balsam do ciała to podstawa mój ulubiony to vegan smoothie z bielendy oparty na wegańskiej formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×