Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Katalina11

Dylemat

Polecane posty

Cześć dziewczyny , postanowiłam napisać tutaj ten post i prosić was o opinię na temat mojej historii 🙂 

otóż zaczęłam spotykać się z facetem od 2 tygodni , aczkolwiek znamy się praktycznie już od roku bo pracowaliśmy w tym samym miejscu . Jakos wcześniej nie dawałam mu szansy zbliżyć się do mnie ... w międzyczasie on zmienił miejsce pracy  ale w końcu postanowiłam zaryzykować i dać mu szanse , super spędzało nam się czas , przynosił mi obiady do pracy , kwiaty całe dnie byliśmy w kontakcie generalnie czułam ze mu zalezy na mnie . Problem jest w tym że jest to bardzo wybuchowy i nerwowy facet . Ostatnio wywiązała się między nami sprzeczka tak naprawde o nic konkretnego on jest taki że dużo mówi w złości a później żałuje aż w końcu powiedział że między nami koniec , a za chwile jak opadły emocje napisał ze nadal jesteśmy razem . Ja już nic nie odpisywałam bo stwierdziłam ze trzeba uciąć już ten temat chciałam dać sobie i jemu czas na ochłonięcie i wyciszenie się . Następnego dnia odezwałam się wyjaśniłam swoje milczenie a on miał o to pretensje od słowa do słowa i tym razem ja napisałam pod wpływem impulsu ze to koniec , on coś odpisał i dodał „ ...alaj „ zablokowałam go i on mnie również . I tak zastanawiam się teraz czy ten jego tekst był pod wpływem złości napisany czy to już faktycznie koniec ... czy uważacie ze faktycznie mu zależało skoro tak szybko odpuścił ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiasz się czy to dalej ciągnąć? Myślisz że się zmieni? Jeżeli to słowo w cudzysłowie jest tym co myślę to ja na Twoim miejscu bym się już nigdy do niego nie odezwał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początki, a to cha*idło już się odkryło. Na co ty liczysz? Że za tydzień da ci z liścia?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie liczę ani niczego nie oczekuje od niego . Byłam ciekawa opinii innych osób którzy przeczytają moją historie , a być może czy ktoś z czytających był w podobnej sytuacji, nic poza tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie w kółko.... Nerwowy jest i to się nie zmieni. Będzie tylko gorzej. A to dopiero początek. Jakby do mnie facet tak napisał to już nigdy bym go nie odblokowała. Trzeba się szanować. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×