Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarecki13

Podczas sexu ....

Polecane posty

Witam 

Od jakiegos czasu gdy uprawiam sex z zona mysle jakbybylo zobaczyc ja z innym czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jarecki13 napisał:

Witam 

Od jakiegos czasu gdy uprawiam sex z zona mysle jakbybylo zobaczyc ja z innym czy to normalne ?

Normalne jest to że jako istota rozumna starasz się wprowadzać swój umysł w stan zadumy jadnakże twój dylemat jest zupełnie niewskazany gdyż twoja żona już nie raz była z innym i był to naprawdę absorbujący widok.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jarecki13 napisał:

Witam 

Od jakiegos czasu gdy uprawiam sex z zona mysle jakbybylo zobaczyc ja z innym czy to normalne ?

dylemat erotyczno-filozoficzny .... zapytaj jak postąpić żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jarecki13 napisał:

Witam 

Od jakiegos czasu gdy uprawiam sex z zona mysle jakbybylo zobaczyc ja z innym czy to normalne ?

Czy to normalne czy nie musisz zapytać żony. Każdy przyjmuje inne granice, dla jednych jest to anal dla innych trójkąty. Może ona też chciałaby z innym i oboje bylibyście usatysfakcjonowani.

Ps. Osobiście uważam, że zaproszenie osób trzecich to przekroczenie granicy normalności. Ale niech każdy się bawi jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31

Kobieta w seksie z każdym mężczyzną ma nieco odmienne zachowanie. Jeśli zobaczysz jak z innym on coś zmieni w sposobie jej posuwania i jej to będzie odpowiadać zacznie np. aktywniej poruszać biodrami czy pieścić go nie tylko dłońmi tu i tam to zazdrość cię zje i będziesz jej to qrestwo, bo tak uznasz, wypominał przez lata mimo że w danej chwili będzie cię to kręcić być może aż do wytrysku włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 15:08, Maryla31 napisał:

Kobieta w seksie z każdym mężczyzną ma nieco odmienne zachowanie. Jeśli zobaczysz jak z innym on coś zmieni w sposobie jej posuwania i jej to będzie odpowiadać zacznie np. aktywniej poruszać biodrami czy pieścić go nie tylko dłońmi tu i tam to zazdrość cię zje i będziesz jej to qrestwo, bo tak uznasz, wypominał przez lata mimo że w danej chwili będzie cię to kręcić być może aż do wytrysku włącznie.

Zatem co radzisz autorowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
49 minut temu, Marcin40 napisał:

Zatem co radzisz autorowi? 

Nie kombinować a raczej rozmawiać delikatnie z żoną o jej i swoich oczekiwaniach w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×