Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blanka7

Mój facet jest leniwy i nie ma nic

Polecane posty

Piszę bo sama już nie wiem jak mam dotrzeć do mojego faceta (25lat). Nie ma prawa jazdy, a tym bardziej samochodu więc wszedzie to ja go wożę, nie ma studiow i mówi ze chciałby isc ale nie ma na to pieniędzy ani czasu - jak uwaza, ale na gry i sprzęty do grania dla siebie zawsze znajdzie niemałe sumy, tymczasem ja studiuje wymagajacy kierunek i chciałbym tez aby mial jakas przyszłość. On ma kilka kredytów z których nic nie ma, wynajmuje mieszkanie na które ledwo go stać, siedzi w pracy za 3500 w której nie robi nic wymagającego. Nie ma ambicji żadnych, żadnych zainteresowań, czasem mam wrażenie że jestem mężczyzna w naszym związku. Kupuje niepotrzebne do niczego rzeczy dla siebie na raty i narzeka ze nie ma pieniędzy. Jestem z nim 1,5 roku a nigdy nie zabral mnie na prawdziwa randkę, nie wymagam wiele, ale chociaż wziąłby mnie na kawę. Nie wiem juz co robić ani jak do niego dotrzeć, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniły jak I wychowywanie dzieci. Dzisiaj osiąganie przez mężczyzn sukcesu jest niepoprawne polityczne. Grupy feministek w wielu krajach zachodniej kultury robi wszystko by osłabić męskość przez co rykoszetem dostają kobiety. Pomyśl tylko, że im bardziej na zachód tym te działania feministyczne są bardziej posunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ...ę! Skąd się biorą te robaczywe mózgi? Ta o życiu a ten wpierdala ideologiczny bełkot. Co trzeba mieć w głowie?! Robaki jak nic. Na ryby se idź.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jestem_piekna💗 napisał:

Za nic bierze 3500 tysiaca? A w tej bajki byly smoki?

Chodziło mi o to ze jego praca nie jest wymagającą, siedzi 8 godzin dziennie na stołku i czasem zdarzy mu się wysłać jakiegos maila. W trakcie pracy ogląda z nudów filmy, gra w gry na telefonie czy gada z kumplami przez pół dnia, wraca do domu i reszta jego dnia wyglada podobnie, nie wyjdzie nigdzie na silownie, spacer czy cokolwiek, nie ma pasji, tylko gry i telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, blanka7 napisał:

Chodziło mi o to ze jego praca nie jest wymagającą, siedzi 8 godzin dziennie na stołku i czasem zdarzy mu się wysłać jakiegos maila. W trakcie pracy ogląda z nudów filmy, gra w gry na telefonie czy gada z kumplami przez pół dnia, wraca do domu i reszta jego dnia wyglada podobnie, nie wyjdzie nigdzie na silownie, spacer czy cokolwiek, nie ma pasji, tylko gry i telewizor

Hejka, w sumie to nie wiem co na twój temat odpowiedzieć, ale jakbyś mi ogarnęła jakieś dane do tej firmy co twój facet pracuje i robiąc to co niby robi i tyle zarabia to byłbym wdzięczny 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani blanka jest prawdopodobnie typową karierowiczką a jej facet nie, i to ją boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3500 zł to dobra wypłata za lekką pracę. No chyba że mieszkacie np. w Warszawie to tam może to jest niewiele. Nie znam się. Jeśli się nie dogadujecie, macie inne podejście do życia, pieniędzy itd. to może lepiej się rozstać, bo będziecie się męczyć razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×