Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannaAnna86

związek z facetem o 18 lat starszym. Pytanie do kobiet?

Polecane posty

3 minuty temu, pari napisał:

No, ale to widać czy ogarnie czy nie. Po trzech latach widać dokładnie, jednakże musi być warunek- częste bywanie w domu chłopaka ( w jego naturalnym środowisku) i wtedy widać jak na dłoni.

Czy ja wiem czy to tak od razu widać. To była jedna z rzeczy która mi się spodobała w moim facecie, chciałabym aby moje dziecko miało takiego ojca jakim on jest dla swojej nastoletniej córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam małżeństwo z ok. 20 letnim stażem gdzie on jest starszy od niej o 10 lat. Są szczęśliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Esox napisał:

Znam małżeństwo z ok. 20 letnim stażem gdzie on jest starszy od niej o 10 lat. Są szczęśliwi. 

10 lat,

a

prawie drugie tyle to różnica 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
17 godzin temu, Esox napisał:

Znam małżeństwo z ok. 20 letnim stażem gdzie on jest starszy od niej o 10 lat. Są szczęśliwi. 

Oj. Są związki z 30 letnim stażem, w których Ona jest 7 lat starsza i jest ok. Różnica wieku sugerująca związek typu: on/ona mogłaby/mógłby być jej ojcem/matką lub babcią/dziadkiem jest bardzo kłopotliwa i nie rokująca dobrze. No tak myślę bazując na obserwacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

34 lata, za 6 będziesz 40dzietka, a on 58 lat. Powodzenia w seksie 😄😅

Powiem ci tak: u nas jest różnica 4 lat i teraz faktycznie satysfakcjonujący seks jest tak co 3-4 dni , nie częściej, bo po prostu mój mąż nie daje rady (taka prawda). Ja z kolei teraz mogłabym kochać się codziennie. Jak byłam o wiele młodsza, było odwrotnie. Los bywa przewrotny, ale to normalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Powiem ci tak: u nas jest różnica 4 lat i teraz faktycznie satysfakcjonujący seks jest tak co 3-4 dni , nie częściej, bo po prostu mój mąż nie daje rady (taka prawda). Ja z kolei teraz mogłabym kochać się codziennie. Jak byłam o wiele młodsza, było odwrotnie. Los bywa przewrotny, ale to normalna kolej rzeczy.

Nie żebym wiedział, bo mam tylko 29 lat, ale generalnie jest taka zasada, ze kobietą się z wiekiem bardziej chcę, a mężczyzną mniej. No cóż natura ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×