Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pippinka

Wczesne objawy ciąży

Polecane posty

hej, podejrzewam, że jestem w ciąży. Test jeszcze nie robiłam, bo za wczesnie. Mam bóle podbrzusza, uczucie takie, jakby woda przelewała się w brzuchu, wydzielina biało-brązowa, a do tego od wczoraj sie poce niesamowicie. Czy to są objawy wczesnej ciąży? Piszcie jakie macie lub mialyście objawy, skąd wiedziałyście, ze to ciąża? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim objawem był pozytywny wynik testu ciążowego 😄 serdecznie polecam tę drogę potwierdzania ciąży

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero czekasz na miesiączkę, to lepiej ten czulszy, a w dniu @ lub po terminie spokojnie 20. U mnie bardziej widoczna kreska pojawiała się na tych strumieniowych. Firma dowolna. Najlepiej kup ze 2 różnych firm i zrób zgodnie z zaleceniami producenta, a jak wyjdą negatywne wyrzuć, bo potrafią po paru godzinach dać fałszywie dodatni wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A co do objawów to czy pocenie się, czego wcześniej nie zaobserwowałam moze być oznaką ciąży, no i wydzielina biało-brązowa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pippinka napisał:

Dzięki. A co do objawów to czy pocenie się, czego wcześniej nie zaobserwowałam moze być oznaką ciąży, no i wydzielina biało-brązowa?

 

tak tak. pocenie sie to oznaka ciazy, wcale nie upalu. Nawet nie masz pojecia jak spocil sie moj maz gdy mu powiedzialam ze jestem w ciazy. 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pippinka napisał:

A co do objawów to czy pocenie się, czego wcześniej nie zaobserwowałam moze być oznaką ciąży

Może też być objawem klimakterium... i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość_2 napisał:

Może też być objawem klimakterium... i co teraz?

Ba, moze to tez byc nadczynnosc tarczycy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce się dowiedzieć jakie są objawy wczesnej ciąży. U siebie zaaoserwowalam bol podbrzusza, wydzielina bialo-brązowa i pocenie się mimo ze az tak gorąco nie jest. Jestem jeszcze senna, co mnie dziwi. Po co ten jad obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
49 minut temu, Pippinka napisał:

hej, podejrzewam, że jestem w ciąży. Test jeszcze nie robiłam, bo za wczesnie. Mam bóle podbrzusza, uczucie takie, jakby woda przelewała się w brzuchu, wydzielina biało-brązowa, a do tego od wczoraj sie poce niesamowicie. Czy to są objawy wczesnej ciąży? Piszcie jakie macie lub mialyście objawy, skąd wiedziałyście, ze to ciąża? Pozdrawiam 

Pierwszym objawem to były wymioty po obiedzie który zjadłam ze smakiem po pracy. To był 4 tydzień. Wcześniej nic nie odczuwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pippinka napisał:

Po co ten jad obrazu.

Żaden jad, co najwyżej drobne nabijanie się z bliźnich...

Nie wiemy co rozumiesz przez pojęcie "wczesnej ciąży", dla niektórych pytających o takie rzeczy na tym forum to już kolejny dzień po stosunku - serio były takie tematy, jest ich tutaj na pęczki, one już powoli przestają bawić. O wczesnych objawach ciąży możesz mówić, jeśli już wiesz, że to ciąża - pozytywny test, beta HCG na odpowiednim poziomie jeśli wolisz lub wizyta u gina i ładne zdjęcie USG Twojego przyszłego dziecka... To o czym mówisz teraz może nie być w ogóle związane z ciążą, a innymi dolegliwościami lub nawet zmianami pogody.

Zamiast się próbować jarać i nakręcać wypocinami na forum, a masz podejrzenia ciąży, to sobie serio odżałuj te 2 dyszki i zrób testy jeśli okres Ci się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze test da odpowiedz ale jest 5 dni "po", a ja mam bole podbrzusza i mysle ze to właśnie objaw ciąży . Chciałam wiedzieć jakie mialyście objawy zanim na test sie zdecydowałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam żadnych objawów przed zrobieniem testu tydzień po spodziewanym okresie. Dopiero później zaczęły się bóle podbrzusza, wymioty i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje objawy: brak miesiączki, pozytywny test,. Dopiero później cała reszta jak mdłości, ciągle bieganie do łazienki itp. Żadnych objawów związanych z zagnieżdżeniem zarodka nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mdłości od zapachu kawy którą normalnie uwielbiam. Tak intensywne, że zrobiłam test kilka dni przed terminem miesiączki, słaba kreska ale widoczna. W dzień miesiączki powtórzyłam, była już bordowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pippinka napisał:

Czyli mam czekać do miesiaczki i wtedy test zrobić?

no eureka. jak na to wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dzień spodziewanej miesiączki najpewniej jest zrobić, a jak dalej cię coś będzie zastanawiać to beta i lekarza, ja kontroluje owulację termometrem owulacyjnym no i pierwszy cykl też myślałam że to już a jednak nie, potwierdzałam na becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×