Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

irokez slava super typ inba w karfurze

Polecane posty

Lepiej już rozwieszać karteczki z informacjami niż się buntować w taki sposób, ja bym się wstydził. Nałożenie maseczki na 5 min zakupów to nie problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BennieAndTheJets napisał:

Lepiej już rozwieszać karteczki z informacjami niż się buntować w taki sposób, ja bym się wstydził. Nałożenie maseczki na 5 min zakupów to nie problem xD

brawo. pasujecie mi  mi na niewolnika ze szmatą na twarzy do końca życia. który czeka grzecznie aż zafafluniony Kaczor i kiwający się jak z;j;e;b; Gates odwołają pandemię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

brawo. pasujecie mi  mi na niewolnika ze szmatą na twarzy do końca życia. który czeka grzecznie aż zafafluniony Kaczor i kiwający się jak z;j;e;b; Gates odwołają pandemię 

Nie jestem niewolnikiem ale też nie jestem zje;bem. W większości chodzę bez maski ale jak ktoś mnie poprosi to na chwilę założę z przyzwoitości. Myślisz, że to co robi ten gość coś zmieni? Proszę Cię xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets napisał:

Nie jestem niewolnikiem ale też nie jestem zje;bem. W większości chodzę bez maski ale jak ktoś mnie poprosi to na chwilę założę z przyzwoitości. Myślisz, że to co robi ten gość coś zmieni? Proszę Cię xD 

wiele osób to robi. on tego nie robi, żeby komuś zrobić przykrość. 

 

x

. W większości chodzę bez maski ale jak ktoś mnie poprosi to na chwilę założę z przyzwoitości

x

zastanów się nad sobą. to podejście nie ma żadnego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

wiele osób to robi. on tego nie robi, żeby komuś zrobić przykrość. 

 

x

. W większości chodzę bez maski ale jak ktoś mnie poprosi to na chwilę założę z przyzwoitości

x

zastanów się nad sobą. to podejście nie ma żadnego sensu

Sama nie masz sensu. 🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Przerazasz. Śmiejesz się z teorii o koronie a wierzysz ze kaczor siedzi za konsoletą i rządzi wszystkim wokół wciskając guziki. Hahah. Już widze jak się rzucasz gdy ci każą maskę założyć w miejscu publicznym. 

Kaczor to p'rz'e'c'.... on rżądzi i pisem i platformą naraz. 

nie mam maski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Zabawna jesteś. A powinnaś mieć. I to kaganiec a nie maskę. Bo za duzo szczekasz bez sensu. 

idź sobie do kącika bez wifi ze swoimi dysonansami, please

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Dysonanse bynajmniej nie miłosne to ty przezywasz wierząc ze nie ma korony i jednocześnie ze kaczor to drugi kim od którego zależą losy ludzkości. 

1/ nie wiem, czy nie ma korony, jest jednak oczywiste, że nie ma pandemii

2/maseczki są jej bardziej chorym elementem niż nawet te szczepienia,upadek intelektualny ludzkości uosabiają

3/ludzkości nie, pozwalają mu rządzić w Polsce mocodawcy z USA i Izraela, ale w Polsce na pewno kontroluje Ziobrę, Gowina i śmiecho leadership platforemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Ze skośnych jakoś się nie śmiejesz gdy od dawien dawna noszą maski z powodu smogu a przypominam ze u nas ponad 30 miast ma najwęższy poziom na 50 europejskich. Zreszta skończ już się buntować stara babo bo to zabawne. Jak chcesz coś zrobić wymiernego do zapraszam na Białoruś kozaczyc przeciwko lukaszence a nie jakieś bzdety atencjusza z kerfura. 

podejrzane te protesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×