Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaraa1

Historia

Polecane posty

Szukam osoby która chce pogadac na temat historii jako nauki .Najlepiej o 2 wojnie światowej albo o wszystkim co związane z historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie poczuje i nie przezyje tego co oni przezyli smierc tylu ludzi nie wyobrazalne :/ dlatego pamietajmy o nich chodzimy na groby odwiedzamy i sie o nich modlimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Najstarszy na ziemi zachowany wizerunek wozu (pojazdu kolowego) pochodzi z Bronocic pod Krakowem 3635–3370 przed nasza era czyli wizerunek ma ponad 5 tysiecy lat!  Okazuje sie, ze jest starszy lub terazniejszy temu z Sumeri.  

A nasi historycy i archeolodzy twierdza, ze Polskie ziemie byly puste i nic sie nie dzialo...

Cel tych twierdzeń jest taki że trzeba za wszelką cenę przekonać ludzi że bez kościoła nic nie może się rozwijać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam mordowano ludzi w 1939 roku dzieci dorosłych starszych harcerzy nauczycieli niektórzy byli przywozeni i zabijali ich tam w tym lesie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladales film Biegnij chlopcze biegnij Europa Europa Sobibor Chłopiec w pasiastej koszuli Wolyn Inka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm  a jak sorry ze to napisze prywatna rzecz a jak ja sie boje o mojemu a on o mnie bo jestesmy zazdrosni ale dobie ufamy i bedziemy pilnowac sie to meczy to ze sie boimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja i moj narzeczony jestesmy o siebie zazdrosni a sie boimy ze sie stracimy ale ufamy sobie i pilnujemy od tej pory ale meczy to ze sie boimy o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×