Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwia95

Dom mój a działka rodziców

Polecane posty

Witam, proszę doradźcie co robić. 

Mianowice dostałam dom z działką od mojej mamy. Dom był w stanie krytycznym (rudera) razem z narzeczonym wyremontowaliśmy go włożyliśmy 20tys zł teraz robimy porządek na działce. A moi rodzicie lubiący alkohol przyjeżdżają w soboty i robią sobie imprezy zakrapiane (jestem wrogiem alkoholu i w sobotę po pracy chcialibysmy mieć spokój i ciszę) na dodatek stwierdzili ze postawią sobie u nas za domem 3 garaże 4x6. Nasz domek jest mały a te 3 garaże będą jak stodola za domem w ostatni weekend stwierdzili ze mamy gów*o do gadania bo działka nie jest jeszcze przepisana i jak nam się nie podoba to możemy się wyprowadzić. Powiedzie czy przy następnej zakrapianej sobocie mogę wezwać policję że robią awantury? Dodam że jestem zameldowana ale prawnie nie jestem właścicielem. Prośby i rozmowy nie pomogły. Kocham ich ale chciałabym mieć trochę spokoju i wybór gdzie i kiedy będą stawały budynki (te garaże nie są do niczego potrzebne mają mi tylko udowodnić ze nie mam nic do powiedzenia) 

Edytowano przez Sylwia95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom na działce rodziców nie jest Twój tylko rodziców. Koniec, kropka.

Nie jesteś u siebie ale wezwij. Przekonasz się. Pierwszy raz to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak wyżej. Odzaluj tę 20 tys i więcej w niego nie pakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×