Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Mam 19 lat ucze sie w formie zaocznej mój partner ma  stala pracę wyjeżdża na 10 wraca na 4 mamy mieszkanie chcielibysmy bardzo dziecko. Oczywiście w czasie jakbym była w ciąży partner rozgladalby się za praca na miejscu żeby być nacodzień  z nami i nam pomagać.  Co o tym myślicie? Prosiłabym o normalne wypowiedzi bez chamstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lat od 3 tyg mama wspaniałego synka u nas tez były plany zjazdu narzeczonego ma firmę za granica ale się tak nie da jak się ma plany na później jak my rozpoczęliśmy budowę domu i inne plany mamy  .. ciężko się przestawić z zarobków za granica na nasze krajówki Jak jest szansa ty wyjedź do partnera 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poza nauka również pracujesz? A co jeśli chłopakowi nie uda się znaleźć pracy na miejscu? Dasz sobie radę sama? Jeśli Ty nie masz pracy proponuję ja znaleźć. Wtedy w razie problemów zdrowotnych w ciąży możesz mieć płatne l4 a potem macierzynski. W dodatku dziecko to masa wydatków: pieluchy, kosmetyki, ubranka, smoczki, wózek, łóżeczko i mnóstwo innych rzeczy. Trzeba jakoś na to zarobić. Instynkt inkstynktem ale młoda bardzo jesteś. Czego sie uczysz? Może warto najpierw skończyć szkole znaleźć pracę a dopiero potem myśleć o dzieciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 21:41, KAŚKA napisał:

Witam. Mam 19 lat ucze sie w formie zaocznej mój partner ma  stala pracę wyjeżdża na 10 wraca na 4 mamy mieszkanie chcielibysmy bardzo dziecko. Oczywiście w czasie jakbym była w ciąży partner rozgladalby się za praca na miejscu żeby być nacodzień  z nami i nam pomagać.  Co o tym myślicie? Prosiłabym o normalne wypowiedzi bez chamstwa. 

Zdecydowanie za wcześnie. Ty nawet nie wiesz co chcesz. Nie masz stabilnej pracy a za same pieniądze partnera dobrze nie wyżyjecie. Do tego lepiej samemu zarabiać i nie być uzależnionym od kogoś w razie rozejścia się. W takim wieku ludzie zmieniają partnerów a potem może się skończyć ze on sobie inną znajdzie a z dzieckiem zostawi ciebie. Taki wiek 25+ jest okej bo jesteś już po studiach i jakoś jesteś ustabilizowana w pracy. To co chcesz zrobić to głupota i możesz zrobić krzywdę sobie i dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego sama z dzieckiem sobie nie poradzisz bo z małym będzie sajgon do tego partnera nie będzie w pobliżu aby pomógł a dziecko może mieć kiepski kontakt z ojcem co pozytywnie nie wpłynie dla niego. Ty się baw i nie myśl o dziecku teraz. Po za tym robienie dziecka w pandemie jest średnio dobrym pomysłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wieku jest ciężko, chyba że nie chcesz później spełniać się zawodowo. Każdy ma inne priorytety, może dla ciebie to odpowiednie wyjście. Jak chcecie się starać to pamiętaj o sprawdzaniu płodności. Ja przed staraniami kupiłam sobie tester owulacyjny ze śliny i używam też po ciąży do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja sis przy starań miała prefert vaginal i jej pomógł więc może spróbuj, dopochwowy w dni płodne wspomagał zapłodnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×