Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość3342

Dziwny dyskomfort od 2 tygodni

Polecane posty

Witam

Od około 2 tygodnii, czuję dziwne uczucie dyskomfortu. Czuję delikatne mrowienie w podbrzuszu. To nie jest ból. Co chwilę dyskomfort i to mrowienie z podbrzusza nagle przechodzi w ból brzucha i ból pod dolną częścią mostka. Okres mam mieć za około 4 dni, ale od tych 2 tygodni strasznie się stresuję jakby to miała być ciąża, choć z jednej strony myślę, że to refluks. Czy przy refluksie ma się takie dziwne delikatnie mrowienie w podbrzuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zrobisz test w dniu spodziewanej miesiączki i tyle. A współżyłaś w dni płodne? Ja sprawdzam płodność na testerze owulacyjnym ze śliny. CO do refluksu to poczytaj, to jest powszechne schorzenie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewicą, ale tak się stresuję, że już mam w głowie każdy możliwy scenariusz. Czytałam na temat refluksu i tak samo jak przy nim odbija mi się często i czasami czuję kwas w ustach. Dodatkowo czuję ból poniżej klatki piersiowej i czasami takie dziwne bulgotanie w okolicach pępka lub właśnie w podbrzuszu.

Edytowano przez Gość3342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra diagnoza przez usg u ginekologa powinna pomóc, aj przy pigułkach miałam często różnego rodzaju infekcje i bóle właśnie w podbrzuszu, zmieniło się przy zmianie antykoncepcji, zaczełam używać diafragmę antykoncepcyjną i żel plemnikobójczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdza się domowy monitoring cyklu. Masz stały zapis, teraz może nie współżyjesz, ale za jakiś czas też stanowiłoby to antykoncepcję. Ja zawsze chodzę do ginekologa z zapisami z cyclotestera i wiem, że ułatwia to diagnozę, bo jest to regularny zapis płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×